Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2018

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2017 - AKREP BURCU 2017

                     

2017 YILINDA AKREP BURCUNU NELER BEKLİYOR?

akrep_burcu_2017

Akrep BURCU (23 Ekim—21 Kasım)

Genel Bakış

Yılınız kafa karıştırıcı Mars-Satürn kare açısıyla başlayacak. Size rehberlik eden güçlü mars satürn’ün yaratacağı turbulanslarla uğraşacak. Bunu şuna benzetebiliriz. Yolunuza tam gazla devam ederken bir ayağınızın da sürekli frenin üstünde hazır tutulması gibi.. Bu ikilemleri yaşarken çokda başarılı olmayı bekleyemezsiniz. Sabırlı olun ve bu ikilemlerin geçmesini bekleyin.

Mars ve Neptün arasındaki açı hazıran sonunda sezgilerinize güvenmenizi aşılayacak. Arkanıza yaslanın ve rahatlayın önsezileriniz size zor kararlarınızda ışık tutacaktır. Aynı zamanda empati kurma yeteneğiniz şimdi daha kuvvetli, başkalarına daha yardımsever ve sorunlarını çözmede rehberlik etmek istiyorsunuz. Sadece sizin için neyin önemli olduğunu hatırlayın ve kendinizi başkalarının sorunlarını çözmek adını karmakarışık olayların içerisinde bırakmayın.

Ekim sonu Güneş’i burcunuza getirecek. Duygularınız derinleşecek, bu dönemde kıskançlık ve takıntı her zaman olasıdır. Güçlü iradeniz ve kendinize güveniniz kriz dönemlerinde size yardımcı olacaktır. Kasım ayında biraz önünüze göremeyeceksiniz. Bu dönemde duygularınıza güvenin.

Aşk Hayatı

Venüs’ün koç burcuyla Sevgililer günü arefesinde cebelleşecek olması ile birlikte bazı agresif eğilimler içerisine girebilirsiniz. Venüs kibar ve feminem bir gezegendir. Bu etkileşim sizi biraz kıskanç bir aşık haline dönüştürebilir. Ayrıca biraz fazla maceracı olabilirsiniz. Yaptığınız hareketlerin sonuçlarını sakın aklınızdan çıkarmayın. Sevgili akrep, dar görüşlü partnerle beraber olmaktan sıkıldığınızı biliyorum buda belkide sizi yeni arayışlara itecek. Dikkatli olmanızda fayda var.

Temmuz ayında gerçekleşecek olan Mars-Plüto etkileşimi ile bazı karanlık aşk ilişkileri gündeme gelebilir. Böyle karanlık aşk ilişkileri ilginizi çekebilir. Yaşayabileceğiniz sorunlara değer mi ? Kararınızı ona göre verin. Bu etkileşim takıntı, saplantı ve gizli kapaklı ilişkiler ile ilintilidir. Üzerinizdeki negatif enerjiyi atacak başka bir çıkış yolu bulun. Bu dönemde yanlız akrepler kendilerini aşk konusunda hep şansız isteyebilirler. Kötü şans hep sizin yanınızdaymış gibi. Bula bulada bunu bulduk gibi... Eşleri olan akrepler ise biraz karanlık bir dönem yaşayacaklar. Kontrolün sizde olduğunu sakın aklınızdan çıkarmayın. Mevcut negatifliğin üstesinden gene siz geleceksiniz.

Aşk dolu Venüs burcunuza kasım ortalarında hareket edecek. Bu noktada aşk hayatınız duygu patlamalarıyla dolu olabilir. Çok istekli olabilirsiniz ki bu partneriniz tarafından arzulanan birşeydir, fakat bu noktada partnerinizin kaldıramıyacağı bir yoğunluk ve istek riskine karşıda hazırlıklı olun. Her insanın limitleri olduğunu unutmayın. Sevgi gösterilerinizin karşılıksız kaldığını görmek sizi üzebilir. Limitinizi ve sevginizin dozunu iyi ayarlayın. Yalnız akrepler zaman zaman gerçek aşkı akıllarında idealize ederler. Aşkın mükemmel olmak zorunda olduğunu kim söyledi ki ?

Kariyer

Ocak ayı başında Güneş-Plüto etkileşimi güçlü bir enerji ile iş hayatınıza bir tempo getirecek. Neler yapabileceğinizi biliyorsunuz. Doğru yerde doğru zamanda olursanız iş yaşantınız uçuşa geçebilir. Yeni projeler için istekli, devam edenleri ise bitirmek için gönüllü olmaktan kaçınmayın. Bir takımın değerli bir elemanı veya etkileyici bir ekip lideri olabilirsiniz. Bir çok zorlu görevi başkalarının yönlendirmesine ihtiyaç duymadan tamamlıyabilirsiniz. Kendi köşenizde böbürlenmeden bitirdiğiniz işler, patronunuz müşterileriniz ve iş arkadaşlarınız tarafından oldukça takdir edilecek.

Haziran sonu gerçeklecek olan Merkür-Plüto etkileşimi kendinizi nasıl ifade ettiğiniz ile ilgili bazı değişimlerin habercisi, bu bazen negatif sonuçlarda doğurabilir. Bir konu hakkında güçlü fikirlere sahiplere sahip olabilirsiniz ki bu güzel birşey fakat patronunuza ve iş arkadaşlarınıza bu konuda düşünce ayrılığına düştüğünüzde direk meydan okursanız beraberinde bir çok sorunla karşılaşacağınız da aşikar. Böyle düşündüğünüzde derin bir nefes alın ve oradan uzaklaşın. Yanlış kişiye yanlış şeyler söylemek bu dönemde bir çok pişmanlıklar getirebilir. Doğru söyleyeni dokuz kövden kovarlar sözünü hatırlayın.

Jupiter ekim ayında yaklaşık 13 aydır bulunduğu terazi burcundan çıkarak burcunuza doğru hereket edecek. Parasala detayları sonlandıracak, kontrat pazarlıklarına girişecek yani işin özü terazi burcunun yeltenmedi zor ve ince işlerle uğraşacaksınız. Jupiter aynı zamanda şanş gezegeni olarak bilinir. Bu dönemde şansınıza güvenebilirsiniz. Şans oyunları, loto milli piyango vb. Son olarak kariyerinizde ilerlemek için mükemmel imkanlar sunacak bu dönem, tek ihtiyacınız olan doğru yerde doğru kişiyle karşılaşmak olacaktır.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Akrep Burcu 2017 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap