Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2018

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2017 - ASLAN BURCU 2017

                     

2017 YILINDA ASLAN BURCUNU NELER BEKLİYOR?

aslan_burcu_2017

Aslan BURCU (23 Temmuz—22 Ağustos)

Genel Bakış

Şubat ayında burcunuzda gerçekleşecek olan ay tutulması bu dönemde önemli kararlardan kaçınmanızı ima ediyor. Güneş ve ay Jupiter’in etkisiyle aynı zamanda şanslı bir dönemde olacak. Bu olumlu enerji hayatınızdaki önemli ilişkiler ve bunları ne kadar iyi devam ettireceğinizle alakalı. Eğer ters giden birşeyler varsa, bunu bu dönemde öğreneceksiniz. Harekete geçmek için çok erken davranmayın. Egonuz önplanda, yapılacak hataların geniş kapsamlı ve uzun süreli olabileceğinin altını çizelim.

Güçlü Güneş, temmuz sonlarında burcuna hareket ederek klasik aslan karakterini gelecek ayda aşılayacak. Ön planda olmak için tutkulusunuz. Fakat egonuz önünüze engel olarak çıkabilir. Kontrolü kaybettiğiniz yerlerde liderlik vasıflarınızı dikkatli bir şekilde kullanın. Liderlik rolune soyunmayın. Bir lider olun...

Kasım ayında Güneş-Ay arasındaki açı sizi tatil ruhuna sürüklüyor. Şevk ve istekle dolu bu dönemde güzel maceralar sizi bekliyor.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınız, Ocak ayında pluto-güneş-koç buluşması ile başliyor. Bu güçlü ve hassas bir kombinasyondur. Yalız aslanlar bu dönemde kısa süreli ilişki aramadıklarini düşünebilirler. Siz çiftlerin arasındaki yoğunluk ve paylaşımları görerek bu dönemde imrenebilirsiniz. Dış görünüşünüze bu dönemde özen gösterecek ve etrafınızda daha çok beğenilmek isteyeceksin. Partneri olan aslanlar için ise cinsel açıdan arzulu bir dönem olacak.

Nisan ortalarında yıllık güneş-uranüs buluşması, geçmişte vermiş olduğunuz kararları sorgulamanızı ve aşk hayatınızda doğru mu yaptığınızı düşünmenize ön ayak olacak. Acaba ondan ayrılmasan ne olurdu ? gibi sorular. Gerçek cevapları kendinize vermekten korkmayın.

Geçmişle yüzleşmek kolay değildir, fakat bu kombinasyon gerçek cevapları arıyor. Yalanları değil... Geçmiş ilişkinde batıran taraf senmiydin ? Şimdiki ilişkinde evliliğe yanaşmayan taraf mıydın ? Sorumluluğu al ve gerekiyorsa özür dile.. Nasıl özür dilerim diye düşünme, sadece söyle gitsin işte.

Ağustos ayında burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulmasının aşk hayatına ilginç etkileri olacak. İlişkilerinde en sevilen taraflarını bloke etmeye çalışabilir. Başka bir deyişle o özelliklerini bir süre sessize alacak. Enerjin düşmüş gibi hissedebilirsin. İlerletmek istediğin ilişkinde bir süre durağanlık yaşayabilirsin. Alışık olmadığın bu şeyler seni ilişkini tekrar gözden geçirmen için zorlayacaktır. Aşktan gerçekten ne bekliyorsun.? Bu sorunun cevabını bulduktan sonra işler senini için daha kolay olacak.

Kariyer

Mart ayı sonunda Güneş, ay ve 4 gezegen ateş burclarında konumlanacak. Mecaracı yönünüze yeşil ışık yakacak olan bu konumlanma kariyeriniz söz konusu olduğunda bazı riskleri de içerebilir. Bu dönemde yeni kariyer yollarını araştırabilirsiniz. Liderlik vasiflarınız ve yüksek enerjiniz var, bütün bu pozitiflik sizin yanınızdayken, önünüze çıkan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Buradaki tehlike ateş burclarının şevki saman alevi gibidir. Parlak yanar ama hemencecik söner. Doğru kararı verdiğinizden emin olun.

Temmuz sonunda burcunuza gelerek orada 6 hafta kadar kalacak olan Mars, kariyerinizi daha güçlü bir enerji ile dolduracak ayrıca güneş de burcunuzda iken önemli kararlar almak sizin için çokda zor olamayacak. Kendinize olan güveniniz tam özellikle de kovalamak istediğiniz konu hakkında. Egonuzu tazeleyin ve harekete geçin. Başarılarınızdan dolayı diğer iş arkadaşlarınız tarafından alkışlanmaya hazırlanın.

Araşlık ayı başında Venüs gezegeni diğer ateş burcu olan yaya geçerken, seni de bir anda iş yerinde popüler hale getirecek. Bundan hayıflanacağınıda sanmıyorum. Tüm gözler senin üzerindeyken, kaybetmek senin lügatında yok. En parlak eforunu sergilemeye hazırlan.

Bu dönemde seyahat etmek işinin bir parçası olmak, Dış ülke görevleri, bol bol şehir ziyaretleri vb. En azından bu dönemde yeni görevler üstlenecek ve kendini geliştirmeye devam edeceksin. Belki bu dönemde çalışmaktan çok boş vaktin olmayacak ama sonunda terfi, prim vb. Gibi ödüller çekeceğin zorluğa değecek.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Aslan Burcu 2017 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap