Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2018

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2017 - BALIK BURCU 2017

                     

2017 YILINDA BALIK BURCUNU NELER BEKLİYOR?

balik_burcu_2017

Balık BURCU (19 Şubat —20 Mart)

Genel Bakış

Bu sene başlarken farkında olmanız gereken bir konu; yönetici gezegeniniz Neptün burcunuzda ve 2025 yılına kadarda orada kalacak. Bu yavaş transit dünyevi kazançlardan çok manevi kazançlar edinmenize yardımcı olur. Hayalleriniz, uykuda ve uyanıkken, hayal gücünüz, iç güdüleriniz bu transit sırasında önemli bir rol oynarak hayat kanallarınızı, olasılıklarınızı arttırır. Bu senenin bu manevi hediyesinin sinyallerini takip etmeyi bırakmayın.

Şubat sonunda güneş burcuna geliyor. Güneş seni olduğundan daha hassas ve iç güdülerini daha da belirgin bir hale getiriyor. Kendini daha gevşemiş ve rahat hissetmeye başlayacaksın. Önümüzdeki ay boyunca yaratıcılığın tavan yapacak. Yeni projelere başlamak, ve projeleri sonlamak için güzel bir dönem.

Eylül ayı başında Neptün-Güneş karşıtlığu ile gerçeklikle sanallık arasındaki çizgi daha da bulanıklaşacak. Bu dönemde mantıklı karar vermekde zorlanabilirsin. İnsanların senin hakkında ne düşüneceğini çok takıp mantıksız kararlar verme. Bazen uzlaşı en büyük zaferdir.

Aşk Hayatı

Ocak ayında aşk hayatı, Venüs gezegeninin burcunda olması ile birlikte çok hareketli olacak. Konu aşk olduğunda en tutkulu, idealist ve romantik burçlardan birisin. Sen yumuşak kalpli ve mülayim bir aşkperestsin. Senin için maço, sert veya çok kıskanç,kılı kırk yaran partnerler uygun bir eşleşme olmaz. Seni koşulsuz seven birini bulmak hayalin değil mi ? Mükemmele yakın bir partner olarak bunu istemek senin hakkın. Sen tamamen koşulsuz sevgiye inanan birisin, karşılıksız sevgi senin lugatinda yok.

Mayı ayında Mars-Neptün arasındaki açı ile enerjin düşüyor. Düşük enerjiyle yolunu bulman zorlaşırken daha da şüpheci bir hala geliyorsun. Eğer yalan, tiyatro, hilekarlık varsa yahut daha kötüsü...Bu durumda mevcut ilişkini korumak yahut yenisine başlamak oldukça zor olacak. Kendini zayıf hissetmek bu etkinin en kötü tarafıdır. Eski ilişkinde yanlışların yüzünden kendini suçlu hissetmekde bir faktör olabilir.

Sevgili Balık şüphemiz yokki bu dönemde kendini kötü hissedeceksin. Büyük soru bunun hakkında neler yapabileceğin ? Geçmişi unutup şimdiki durumu kabul mu edelim yoksa geçmişi düzeltmek için bir çaba içine mi girelim ? Bulanık sulardasın... Önünü görmek zor olacaksa da acele kararlar vermekten kaçın.

Eylül sonunda Venüs-Neptün arasında karşıt açı aşk hayatına belirsizlik sinyalleri yolluyor. Konunun özünü ne kadar da anlayamaya çalışsan bu dönemde biraz zor olabilir. Nedensiz kavgalar, nerden çıktığını bilmediğin tartışmalar... Kafa karışıklıkları seni pişman olacağın aceleci kararlar vermene sebeb ola bilir. Bu durumda çok hassas olmamaya çalış. Başka birisinin düşüncesine uymak, onunla aynı şeyleri düşünmek zorunda değilsin. İstediğin ve hakettiğin şeyler için fazla fedakarlık yapma. Bu fırtınalı dönem geçeçecek sadece geçmesini beklemelisin.

Kariyer

Şubat sonunda burcunda gerçekleşek olan Güneş tutulması yeni başlangıçlar için umut sinyallerini yolluyor. Tazelenmiş gibi hissedeceksin. Son dönemlerde çok çalıştın. Şimdi zaman çok çalışmanın meyvelerini yeme zamanı. Herşeye baştan başlamaya hazırmısın ? Muhtemelen değil. Zaten zamanda aksiyon alma zamanı değil. Geçmişin kazanımlarının meyvelerini yiyip gelecekle kucaklaş. Derin bir nefes al ve etrafına bak, etrafında gördüğün şeyler hoşuna gidiyor mu ? Cevabın evet ise harika. Başardın! Bu çalışmalarının emeği.. Sen yaptın! Eğer cevabın hayır ise. Telaşa gerek yok... Başarıya ulaşmak için her türlü donanıma sahipsin. Sadece onları kullanmaya devam et. Ekim sonunda gerçekleşecek Merkür-Neptüne üçgeni senin yaratıcı yeteneklerine ışık tutacak. Eğer çok teknik veya sayısal bir işte çalışıyorsan, bu etkileşimin sana çok bir faydası olmasa da yaratıcılık gereken işlerle uğraşan Balıklar için bu dönem parlama dönemi olacak...

Aralık ayında gerçekleşecek Mars-Neptüne üçgeni ile baraber mükemmel bir takım oyuncusu olacaksın. Bu dönemde eğer işe alma pozisyonunda bulunuyorsan mazlumlara ve işe gerçekten ihtiyacı olanlara karşı daha sempatik olma eğiliminde olabilirsin. Onların eksik donanımları senin için o kadar problem değilmiş gibi gözükebilir. Çalışan konumundaki balıklar ise iş arkadaşlarının yaptıkları bazı hataları üzerilerine alarak onlar
ı koruma eğiliminde olabilir.

İşi olmayan balıklar gönüllü işlerle, stajlarla, yardım işleriyle uğraşabilirler. Fakat hakattiğinizin karşılığını almanızı tavsiye ederim. Bu tarz hayır faliyetlerinin, stajların ilerde iş bulmana yardımcı olacağı doğru olsa bile bunu bir arkadaşınıza iyilik olsun diye yapmayın. Hakkettiğini almalı ve değer görmelisin.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Balık Burcu 2017 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap