Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2018

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2017 - BAŞAK BURCU 2017

                     

2017 YILINDA BAŞAK BURCUNU NELER BEKLİYOR?

basak_burcu_2017

BAŞAK BURCU (23 Ağustos—22 Eylül)

Genel Bakış

Ocak ayında merkür gerilemesi ile 2017 yılı sizin için biraz yavaş başlıyor. Gecen yıl sonunfa tamda karar veremediğiniz bazı konuları hatırladanız mı ? Biraz daha sürümcemede kalacaklar gibi duruyor. Konudan konuya atmak yerine önce önünüzdekiler halledin. Acele etmenize gerek yok.

Nisan sonundaki Merkür gerilemesi ve Uranüs bağı ile çok meşgül ve düzensiz zamanlar olacak. Plansız önünüze gelen olaylarla başa çıkmayı öğrenmelisiniz. Kulağa hoş gelmediğini biliyorum. Murphy bu dönemde sizle şu deyişi duymuşsunuzdur. “Ters gidebilecek her şey, ters gidecektir”. Bu dönemde kendinize sıksık Neden Ben ? diye sorabilirsiniz. Mantikli bir açıklaması yok, bu dönemde iletişim,kaçan uçaklar vb. Sorunlar olacaktır. Merak etmeyin ve zamana birakın herşey rayına girecektir.

Güneş ağustos ayı sonunda pratik ve analitik yönünüze yönelecek. Kendinizi daha rahat hissedeceğiniz bu dönemde, sağlığınız ile ilgilenin. Mideniz bu dönende hassas olabilir.

Aşk Hayatı

Ocak ayı sonunda merkür-plüto arasındaki bağ ile maskelerin arkasındaki gerçekleri arayacaksınız. Partneriniz sizden bir şeyler mi saklıyor ? – Yalnız başaklar, Hergün gördüğünüz o güzel kız/ yakışıklı erkek de kim acaba ? Partnerinizle ilgili bu gizemi çözmek için her türlü yola başvurabilirsiniz. Cep telefonunu karıştırıp; son arananlar, mesajlar, Kişisel bilgisayarından, son girilen siteler o da ne yoksa çöpçatanlık sitesi mi? Şaka bir yana durumu paranoya yapmanıza gerek yok. Partnerinizin sadece vücüt diline odaklanın, aradağınız gerçeği orada bulacağınıza eminim.

Başka bir merkür/uranüs buluşmayı Mayıs ayında gerçekleşecek. Bu aşk hayatınıza bolca meşgüliyet getirecek. Çok haraketli aşk hayatı, Belkide aşırı hareketli? Popüler olmak güzel hissetiyordur eminim. Merkür/uranüs buluşmasının aynı zamanda Murphy yasaları ile ilintili olduğunu da unutmayın. Küçük kaçamakları seven başaklar için tekrar hatırlayalım. . “Ters gidebilecek her şey, ters gidecektir”. Sevgili başak sen büyük bir plancısın. O kadar enine boyuna düşündüğün planların suya düştüğünde ne yapaccaksın ?. Oluşacak her senaryo için plan yapmak imkansız biliyorum. Yada önceden düşünmek imkansız diyelim. Herneyse, biraz önceden pratik yapıp kötü senaryolara karşı bir parça hazırlıklı olmanın kimseye bir zararı olmaz.

Bu sene bir diğer ilginç buluşma ise Kasım ortalarında gerçekleşen Merkür-Neptün açısı. Kararlarınız bu dönemde çokça tartışılabilir. Genelde aşk hayatında ikilemde kaldığında nasıl mantıklı kararlar verdiğini hepimiz biliyoruz. Pekala, bu dönem zamanı değil. Aşk hayatında gerçekten neler olup bittiğinden sende emin değilsin. İkilemde kalmak, kafa karışıkları içindeki en kötüyü dışarı çıkarabilir. Partneri olduğu gibi mi kabul ediyorsun ? Yoksa onları idealleştiriyormusun ? Gerçeği söylemek hususunda, sadece gerçeği ağzından dökülecek beyaz yalanları duyduğunda sakın şaşırma...

Kariyer

Mart ayında burcunda tam Ay gerçekleşecek. Tam ay kariyerine 2 hafta boyunca ufak tefek pozitiflikler katacak. İnce ayar diyebiliriz. Çalışmak için bu dönem çok uygun. Detayları gözden kaçırmayacağınız bir fönem. Toplantılarda,iş görüşmelerine zamanında görün ve net olmaya çalışın.

Çalışan başaklar bu dönemde sevdikleri işlerde çalışırken üretkenliklerinde artış bekleyebilirler. Bu dönem yeni bir projeye başlamak için uygun gözükmesede, üzerinde çalıştığınız projeleri kapatmak ve devam eden bazı sorunları çözmek de tatmin edicidir. İş arkadaşlarınıza, rakiplerinize “Sana söylemiştim..” dememin hazzını yaşayabilirsiniz.

Merkür gerileme hareketini mayıs sonunda tamalarken, sizde kendinizi daha enerjik hissetmeye başlayabilirsiniz. Tekrar işinize odaklanma ve kötü giden bazı konuları düzeltme zamanı. (özellikle iletişim). İş arayanlar için güzel fırsatlar bu dönemde çıkacaktır. Gerilemeye döneminde sonra hallederim dediğiniz konuları teker teker halletmeye başlayabilirsiniz.

Kasım ayı sonundaki merkür-satürn bağı belki kısa soluklu ama çok baskındır. Her zamanki günlük iş temponuzun bu dönemde size fazla geldiğini hissetiğinizde sakın şaşırmayın. Kariyerinizde genel olarak oyalandığınızı düşünüp endişelenebilirsiniz. Gecenin bir yarısında kalkıp tamamlamanız gereken bir işi düşünebilirsiniz.

Güzel haber her problemin bir çözümü olduğudur. Enerjinizi doğru kullanarak problemleri çözmeye çalışın. Endişelerinizden kurtulup işinize odaklandığınızda herşeyin daha kolaylaştığını göreceksin. Pozitif olun. Geçmişte aldığınız tavsiyelere, eğitime güvenin. Kariyerinizde terfi etmenizde faydası olacaktır.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Başak Burcu 2017 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap