Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2018

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2017 - BOĞA BURCU 2017

                     

2017 YILINDA BOĞA BURCUNU NELER BEKLİYOR?

boga_burcu_2017

BOĞA BURCU (20 Nisan—20 Mayıs)

Genel Bakış

Yönetici gezegeniniz Balık, yıla balık burcunda başlıyor. Orada yayılan iyimserlik sizi saracak. En sert kalpleri bile yumuşatacak bu etki ile daha yardımsever olacaksın. Karşılığını beklemeden iyilikler yapacaksın.

Güneş, Nisan sonlarında burcuna gelecek. Gelecek ay boyunca daha kararlı ve sistematik olacaksın. Negatif yanı biraz dik kafalı ve ben merkezci bir etki olsa da bu negatif etkileri kontrol altında tutacak yolları bulabilirsin. Bu dönemde tohumları atılan planlar projeler başarılı bir şekilde gelişecektir.

Ekim ayında gelecek olan Venüs-Plüto karşıtlığı aşırı duygu patlamaları doğurabilir. Bunlarla nasıl başa çıkacağın anahtar soru gibi duruyor. Manipülasyon, kıskançlık, intikam gibi negatif duyguları güçlü plüto etkisi ile bastırabilirsen, senin için hayat verici, yenileyici ve canlandırıcı zamanlar yaşıyabilirsin.

Aşk Hayatı

Mart ayında venüs gerilemeye başlarken, aşk hayatınızda bazı sinyaller almaya başlıycaksın. Mevcut ilişkinin uzun dönemde yürümeyeceğini düşünmeye mi başladın ? Aslında bu gerilemenin etkisidir. Gerileme esnasında arka planda bir güç bizi durmamız ve ilişkimizi gözden geçirmemizi söyler. Bizce harekete geçmeden en duygularınızdan emin olmak için Nisan sonuna kadar bekleyin. Gerileme döneminde aynı zamanda eski bir sevgiliye duyulan özlem, kalp acısı unutulur. Eski düşüncelerden kurtulup yeni limanlara yelken açmak için yardımcı olur. Haziran başındaki Venüs-Uranüs etkileşimi ile aşk hayatın çok hareketli bir hal alacak. Bir çok etkinler, yeni insanlarla tanışma vb. Aşk hayatında kapalı ve muhafazakar bir tutum sergilemeyi seversin. Bu etkileşim sayesinde bariyerler kalkarak bilinmeyeni keşfetme enerjisi ile dolacaksın. İçinde yeni alevler yanacak. Biz gene de uyaralım, bu dönemde yanan alevler saman alevi gibidir.

Beklenen Venüs-Plüto üçgeni Ekim ayı başında gerçekleşecek. Yalnız boğalar için tüm hayatlarını geçirmek istedikleri birini bulmak adına ışıklar yanacak. Hali hazırda ilişkisi olan boğalar içinse ilişkilerini derinleştirmek, bağları kuvvetlendirmek için uygun bir dönem olacak. Partnerinin tüm isteklerini gerçekleştirmek için derin bir istek duyarken, karşılığında sende aynısını bekleyeceksin. İlişkiler güven ve ortak yaşam üzerine kuruludur ve bunlar mükemmel bir a
şk tarifinin olmazsa olmaz 2 bileşenidir.

Kariyer

Şubat ayı sonunda tüm gezegenler hareket halinde, Mars, Plüto, Venüs hepsi hareket ederken ayrı gerçekleşleşecek Güneş tutulması herşeyi canlandıracak. Bu aynı zamanda kariyerinizle ilgili büyük kararlar vermek için çok uygun bir zaman değil. Galaksi bu kadar yoğun hareket halindeyken kariyerinizle ilgili yeni kararlar, projeler bir çok kafa karışıklıklarına neden olabilir. Kötü durum senaryolarına hazırlık olmakta fayda var. Yeni ve ciddi atılımları zorlamak yerini bu dönemde kariyerinizi tarafsız bir gözle inceleyip değerlendirmeniz, geleceğe dair adımlarınızda daha emin olmanıza faydası olacaktır.

Mayıs ayında burcunuzdan ayrılıp ikizler burcuna girecek olan Güneş, sizi daha sosyal bir ruh hali kazandıracak. Yeni çevre edinmeniz için faydalı olacak bu dönemde iletişim akıcı ve kolaydır. İş ile ilgili konferanslar, email, topluluk önünde konuşma vb. Bu etkileşimin dezavantajı durmak nededir bilmemesidir. Sorumluluklarınızdaki aşırı artış sizin asıl işlerinizle uğraşmanızı engelleyebilir. Önceliklerinizi iyi belirleyin.

Eylül sonu Venüs-Neptün karşıtlıı ile beraber parasal konularda bir belirsizlik hali gerçekleşebilir. Yüksek hedef ve hayallere sahip olmak harika birşeydir. Yalnız bu fikirler gerçek hayatta tutmadığı zaman birikimlerinizin bir anda yok olması da kaçınılmaz olur. Bir fırsat geldiğinde nasıl heyecanlandığını ve sabırsızlandığını biliyorum. Önerimiz ayakları yere basan fırsatlara odaklanın. Sağlıklı bir doz gerçeklik sizin hayalinizi kurdu
ğunuz hayalperest fikirlerinizi daha iyi analiz etmenizi sağlayacaktır.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Boğa Burcu 2017 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap