Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2018

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2017 - İKİZLER BURCU 2017

                     

2017 YILINDA İKİZLER BURCUNU NELER BEKLİYOR?

ikizler_burcu_2017

İKİZLER BURCU (21 Mayıs—21 Haziran)

Genel Bakış

Yönetici gezegenin Merkür Ocak ayının ilk haftasında gerileme hareketi ile başlayacak. Geçmişe dönmeye hazır mısın ? Şuanda geçmişe yönelik bazı şeyleri değiştirmek için harekete geçmek istiyor olabilirsini. Fakat geçmişi mazide bırakıp önünüze bakmak en doğrusu olacak.

Mayıs sonunda Güneş burcuna girerek seni sosyal bir fırtınanın içine itiyor. Küçük arkadaş buluşmalarının en aktif ve konuşkan kişisi sensin. Bu ay teman fiziksel değil zihinsel gelişim olacak. Bu ay boyunca kendini zaten iyi hissetiğin zihinsel gelişimin daha perçinlenecek.

Kasım ortasında talihsiz Merkür-Neptün etkileşimi ile kararlarını sorgulamaya başlayacaksın. Şuanda acaba kararlarına güvenebilir misin ? Muhtemelen hayır. Bu etkileşim seni kendi kararlarını bile sorgular ve manipule eder konuma sokuyor. Eğer birisi sana resmin tamamını görmediğin konusunda ısrar ederse, ona inanın, yada en azından hemen karşı çıkmayın.

Aşk Hayatı

Şubat ayı başında Kova burcuna kayacak olan Merkür ile beraber bir huzur ve rahatlık hisleri ile yıla başlayacaksın. Derin bir nefis alıp aşk hayatında ilerleyebilirsin. Şu aşamada aşkta daha az kaybeder konumdasın. Gerek mükkemel konuşma yeteneğin gerekse eğlenceli taraflarınla partnerini etkilemen daga kolay. Eminiz ki partnerin seni eşsiz ve çok çekici buluyordur.

Temmuz ayı başında Venüs burcuna geçerek iletişim yeteneğini tüm ilişkilerinde ön plana çıkaracak. Sevgilini mest etmek için doğru kelimeleri seçmeyi biliyorsun. Eğer mesaj ile iyi bir izlenim yaratmak istiyorsan, dizelerin sanki Shakespeare! Sevgili ikizler hatırlatmak istediğimiz tek nokta, çok bağlanmayı sevmiyor oluşun dolaysıyla arzuladığın kadını veya erkeği elde ettiğinde ilişkini sürdürmek isteyecek misin ? Düşünmeniz için bizce güzel bir soru...

Eylül ortasın Neptün-Merkür karşıtlığı ile ilişkinde bazı önemli detayları gözden kaçırmaya başlayacaksın. İlişkinde bir çok kez gafil avlanip, şaşırdığın anlar yaşıyabilirsin. Eğer evren bu dönemde aklının karışmasına yol açacaksa bunun sebebi zihinsel olarak bu dönemde zayıf olmanızdır. Bu dönemde aşk hayatınız hakkında önemli kararlar vermekten kaçının. Hemen neticeye varmayın, ani kararlar almayın. Çünkü şuan gördüğünüz şey filmin tamamı değil sadece küçük bir k
ısmı...

Kariyer

Mart ayı sonunda Merkür-Uranüs ile buluştuğu zaman mental olarak en üst seviyede olacaksınız. Merakınız tüm kariyer konularında size yardımcı olacak. Cevabını bilmediğiniz soruların cevabını bulacağınız bu dönemde iş arkadaşlarınız için yardımsever bir çalışma arkadaşı ve patronununuz için örnek bir çalışan olacaksınız. Eğer master/sertika programlarını katılmayı hep düşündüyseniz bu dönem çok uygun.

Temmuz ayında Merkür burcuna kayarken, iş anlaşmalarında, sosyal bağlantılarında bir çok olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bu iletişimsel gücü akıllıca kullanarak maksimum fayda sağlamaya dikkat edin. Aklınızda tutmanız gereken şey bu dönemin biresel projelerden çok grup projelerine yatkın olduğudur. Bu grup enerjisi seni hedefe taşıyacaktır.

Ekim sonunda gerçekleşen Merkür-Neptün ile yaratıcı yönün günlük hayatının bir parçası haline gelecek. Yaratıcılığını ön planda tuttuğun sürece bu dönemde yapabileceklerinin sınırı yok. Sanatçı olan ikizler bu dönemde şarkı sözü yazma, resim çizme, fotoğraf çekme vb. Gibi konularda oldukça üretken olacaklar. Hayal gücünüz sizi bir çok farklı noktaya götürecek, fakat çok dallanıp budaklanmadan kafanızı toplayıp belirli bir konuda bu faydalı yaratıcı enerjinizi yoğunlaştırmak daha faydalı olacaktır.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"İkizler Burcu 2017 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap