Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2018

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2017 - KOÇ BURCU 2017

                     

2017 YILINDA KOÇ BURCUNU NELER BEKLİYOR?

koc_burcu_2017

KOÇ BURCU (21 Mart—20 Nisan)

Genel Bakış

2017 yılında herşey mükemmel başlamıyor. Ocak ortasındaki Mars-Satürn etkileşimi ile aradığın tempoyu yakalamakta zorlanabilirsin. Bu konuda çokta endişelenmene gerek yok. Ailesel konularda yaşadığın sıkıntılar sonsuza kadar sürecek gibi dursada orta yolu yine sen bulacaksın. Insanlara aranızdaki sorunları çözmek için şans tanı. Bazı önerilerle uzlaşı sağlanabilir.

Mars-Plüto üçgeni ile Nisan ayı pozitif değişimlerin beklenebileceği bir dönemin başlangıcı. Dış görünümün ile ilgi tatmin edici değişimler yapabilirsin. Bu sayede aklında uzun süredir dış görüntünle ilgili negatif düşüncelerden kurtulmuş olursun. Biraz kendine meydan oku. Sigarayi bırakmak, kilo vermek vb pozitif gelişmeler kendine inandığın sürece mümkün.

Yılın ilk aylarında ortaya koyduğun zihinsel mücadele yılın son döneminde özellikle de Aralık ayındaki Mars-Neptüne üçgeni ile yerini işlerinin rast gideceği bir döneme bırakacak. Kolay elde etmeyi sevmesende bu dönemde şans perileri senin yanında. Tek önerimizin herşeyi çantada keklik sanan bir ruh haline bürünme yıl sonunda da disiplinini koruman senin faydana olacak

Aşk Hayatı

Aşk hayatın için anahtar zaman Mart ayı olacak. Venüs gerileme haraketine dönerken senin yaşadığın kargaşalar için bazı çözümleri önüne getirecek. Hayatta ve aşkta istediğin şeyi elde etmek için geçmişte çok agresif olmuştun. Bu tutkulu gezegen etrafında dönerken, bir şekilde agresifliğin durağanlığa dönecek. Sevgili koç, bu dönemde neyin ve kimin senin için önemli olduğunu yeniden değerlendirmen fena bir fikir olmaz.Yeni ilişkiler için bu dönemde frene basmak mantıkı olur. En azından mayıs ayına kadar bekleyebilirsin.

Haziran ayında Venüs-Uranüs karşıtlığı aşk hayatında kafa karışıklıklarına neden olabilir. Bunu bir yıkım olarak düşünme,şöyle değerlendirebiliriz. “ Hey, Sencede aşk hayatın biraz daha ilgi istemiyor mu ? soruları kafanda dolaşabilir. Bu dönemde karşı koyamadığın hayal gücü enerjin seni durdurup hayal kurmanı sağlayabilir. Kafanda Farzedelim ile başlayan deli sorular... Biliyorum kafanda bu deli sorular dönüp dolaşırken karar vermen çok zor. Bunu bir test gibi düşün. Kendini sınadığın bir test.


Ekim ay
ında Ven
üs-Mars karşıtlığı koçlara güçlü bir cinsel enerji verecek. Aşk hayatınız yılın en aktif dönemini yaşarken heyecan eksik olmayacak. İlişkisi olan Koçlar partnerleriyle bu dönemin tadını çıkartabilirler. İlişkisi olmayanlar ise artan enerjileriyle ilişki arayışı içerisinde olacak.

Kariyer

Nisan başında Satürn gerileme hareketine başlarken geçmiş seçimlerinizin yankıları günyüzüne çıkmaya başlayacak. Belkide hiç hoşlanmadığın bir işte çalışıyorsun, daha iyisini bulana kadar vakit geçirip deneyim olması için girmiştin. Bu gerileme hareketi sorumluluklarından kaçmanın dez avantajlarını gösterecek.

Eğer uzun süredir işine sımsıkı bağlanıp çalıştıysan, İyi haber.. Meyvelerini toplayacaksın. Fakat tersi söz konu ise Nisan ayı senin için riskli olabilir. Satış/Pazarlama gibi işler Satürn gerilerken en etkilenen iş kollarıdır. Bu konuda çalışan koçlar için işler pek yolunda gitmeyebilir. Şatış rakamlarınız düşebilir, hedefler tutturulamayabilir vb. Bir kötü gün planınız olduğunu umut ediyoruz. Eğer satış işinde değilseniz yapmanız gereken yerinde şey işinize konsantre olmanız olur. Sizden beklenen işleri bir yerde sıralayın. Hepsi ile ilgilendiğinizden emin olun.

Mayıs ortası geldiğinde, Mars-Jupiter üçgeni kariyerinize yüksek dozda şans ve ivme aşılayacak. Yanınızda böyle şanslı bir etkileşim varken başaramamak çok düşük bir ihtimal. Her zaman doğru zamanda doğru yerde olmayı planlayamayız. Ama en azından o an geldiğinde o an için hazırlıklı olabiliriz. Önünüze çıkan tüm fırsatlardan yararlanarak kariyerinizdeki bütün potansiyelinize ulaşın. Kasım ortasında gerçekleşecek Venüs-Jupiter karşıtlığı yılın son dönemini oldukça pozitifleştiriyor. Tamda senin özelliklerine uygun bir iş mi arıyordun ? Yada mevcut işinde uzun zamandır terfi etmeyi mi bekliyordun ?Bu iki gezegen bir araya geldiğinde pozitif etkileri uzun ve geniş çaplıdır.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Koç Burcu 2017 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap