Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2018

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2017 - KOVA BURCU 2017

                     

2017 YILINDA KOVA BURCUNU NELER BEKLİYOR?

kova_burcu_2017

Kova BURCU (20 Ocak —18 Şubat)

Genel Bakış

Ocak ayı sonunda güneş burcuna doğru gelirken yılın ilk ayları fırsatlar ve gelişmelerle dolu olacak. Değişimlere hazır olan. Yardımsever olacağınız bu ilk aylarda diğer insanlara yardım etmek ana temanız olacak.

Mayıs sonunda Satürn-Uranüs arasondaki açı yenilikçi ruhunuzu günyüzüne çıkarmaya yardımcı olacak. Mesela yeni bir şey icat etmek gibi... Kesinlikle bu dünya için güzel şeyler yapmak kaderinizde var. Yerel düşünmekten ziyade, evrensel düşünün.

Gezegeniniz ağustos ayı başında gerileme hareketine başlarken otoriteye karşı koyma gücünüz biraz azalacak. Ağustos ayının sonundan itibaren yıl sonuna kadar olan dönemde fikir ve düşüncelerinizi, inanışlarınızı yeniden sorgulayın. Artık işinize pek yaramayacak düşüncelerden kurtulmanız faydanıza olacaktır.  

Aşk Hayatı

Şubat ortasında Güneş burcunu terk ederken senin dünyan da daha duygusal olmaya başlayacak. Genelde mantığı ile hareket eden kovalar kendini bu durumdan biraz rahatsız hissedebilirler. Bu dönem iç güdüleriniz, duygularınız ve romantizm gibi konular ön planda.

Bu konuda çok tecrüben olmasa da duygularının sesleri seni çok romantik anlara götürebilir. Kendine güven. Duygularına ve iç güdülerine de... Merhametli ve sempatik olun. Mantığını bir süre kenara kaldır. Büyülü dakikalar aşk hayatını çok daha güzelleştirebilir.

Haziran ayı başında Venüs-Uranüs arasındaki karşıt açı ile ezberleri bozan gizemli ve sıra dışı ilişkiler gündeme gelebilir. Eğer yalnızsanız, önünüze bakmanız için mükemmel bir dönem. Aşkta tüm ezberleri bozacak ve gerçekten aşkın varolduğuna sizi inandıracak birini bulmaya çalışın. Bu ilişki kısa süreli yahut uzun süreli de olabilir. Ama şuna eminim ki sonu nasıl biterse bitsin, aşka inanan biri olacaksınız.

Eğer ilişkiniz varsa bu karşıt açı ilişkinizde kendini hapsettiğiniz tabuları kırmayı vaad ediyor. Uzun süredir beraber de olsanız ilişkinizin daha heyacanlı olamayacağını kim söyleyebilir ki ? Muhafazakar aşık karakterine zaten hiç uymamıştınız. Yılın bu zamanı tabular yıkılıyor...

Kasım ortasında Venüs-Neptün arasındaki 120 derece açı fantazilerini gündeme getirecek. Fantazilerini canlı tutun, zamanı geldiğinde ihtiyacınız olabilir. Hayalini kurduğunuz şeyleri gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Kariyer

Mart ayında Merkür-Uranüs etkileşimi ile kariyerin yeni bir ivme kazanacak. Entellüktüel bilgi birikiminle çalıştığın ortamda kendini iş arkadaşlarından, hatta patronundan bile üstün göreceksin. Kibrinin sıkıntılara yol açmasına sakın izin verme.

Kariyerinde ilerlemek eğer senin hedefinse, kendinle övünüp durmanın sana bir faydası olmaz. Bunun yerine amirinin seni övmesini beklmelisin. Artan bilgi birikim ve tecrüben eninde sonunda gelişmene katkısı olacaktır fakat şu anda zihinsel gelişime odaklanmalısın. Zihinsel gelişimin iki ilişkilerine faydalı olacaktır. Unutmaki kariyerinde yükselmek istiyorsan bilgi sadece ihtiyaç duyacağın donanımlardan bir tanesidir. İki ilişliler bu konuda en az bilgi kadar önemlidir.

Mayıs ayında Merkür gerilemesinin etkilerinin bitişi ile kariyerinize tekrar odaklanmaya başlayabilirsiniz. Teknolojiyi takip etme açısından çok verimli bir yol olacak. Hatta bu alanda bazı iş tekliflerini bile değerlendirebilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız, bu dönemde çalışma arkadaşlarınız teknoloji konusunda sizin fikirlerinize sıksık başvuracaklardır. Eğer iş arıyorsanız da , teknoloji şirketlerine başvurabilirsiniz. Nadiren burcunda geçekleşen ay tutulması ağustos ayı başlarken değişimin tohumlarını ekmeye başlayacak. Başlangıçların ve bitişlerin zamanlarıdır bu zamanlar. Bu tutulma her insanı ayrı etkilese de değişimlerin yaşanacağı kesin. Diğer insanların ne düşüneceğinden çok kendi mutlululuğunuz ve iş dünyasındaki tatmininiz önem kazanıyor. Kararlarınızı artık daha
özgürce verebilirsiniz.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Kova Burcu 2017 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap