Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2018

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2017 - OĞLAK BURCU 2017

                     

2017 YILINDA OĞLAK BURCUNU NELER BEKLİYOR?

oglak_burcu_2017

Oğlak BURCU (22 Aralık—19 OCAK)

Genel Bakış

Yeni yılı Ocak ayı ortasında gerçekleşecek zorlu Mars-Satürn etkileşimi ile başlayacak. Dolayısıyla yeni yıla başlarken tam gazla ilemek isterken bu etkileşim biraz frene basmanıza sebeb olabilir. Yeni başlayacağınız herşey şu aşamada yılın ilk döneminde kafa karıklarına neden olacağından geriye yaslanıp biraz sabırla beklemenizde fayda var.

Mayıs ayının ortasında Satürn-Uranüs arasındaki 120 derecelik açı ile beraber yeni yol haritanızı çizmek için iyi fikirleriniz olacak. Bu etkileşimi uzun soluklu değerlendirebiliriz. Kararlarınız belkide tamamen sizin seçimleriniz olmayacak elbet ama tecrübe edeceğiniz deneyimler sonucunda memnun olacağınızı söyleyebiliriz.

Aralık ayında Güneş’in burcuna hareketiyle beraber senin için çok parlak zamanlar gelecek. Hırsının maximum seviyeye çıkacağı yılın son döneminde disiplinli bir şekilde sorumluluk almaktan kaçmayacak ve pratik zekanla bir çok işin üstesinden geleceksiniz. İşte yapman gereken bir konu mu var ? Lazer hızında çözüme ulaşacaksın. Kişisel konularda da bu enerjin devam edecek.

 Aşk Hayatı

Ocak sonu bu sene 4 kez olacak Venüs-Satürn kare etkileşiminin ilki gerçekleşecek. Normalde senede 2 kez olan bu etkileşim bu yıl 4 kez olacak. Konu aşk ise bu etkileşim bazı sorunlar yaratabilir. Kurduğun bariyerler sebibiyle aşkı doyasıya yaşamak senin için bu noktada çokta kolay olmayabilir. Nedenleri ne peki ? Kendini aşka kapatırsan, eğer kendini değerli hissetmezsen, o şekilde kalbini birine açmak senin için hiç kolay olmaz. Peki bu engelleri aşmak için neler yapmak herekir ? Reddedilmek veya işlerin ters gitmesinin direk olarak senle bir ilgisi olmadığının farklına varmalısın. Sadece kötü zamanlama, ve şans olarak düşün.

Temmuz sonunda Satürn-Merkür arasındaki 120 derecelik açı, yeteneklerini kullandığın ve organizasyon yaptığın sürece aşk hayatının kontrol altına girmesine yardım edecek. Partnerinle romantik bir tatil yaşamak biraz etkinliklere gitmek istiyorsan bu dönem oldukça uygun. Her ince detayı planlamada harikasın, bu sayede muhteşem bir romantik ortam yaratabilirsin. Kötü gidecek şeyleri önceden kestirme yeteneğinle, bunları yaşadığın anda başetmek ve çözüme ulaştırmak senin için kolay olacak. 

Kasım ayı başında gerçekleşecek bir diğer Satürn-Uranüs etkileşimi ile aşk hayatını daha özgür yaşamaya başlayacaksın. Geçmişte katı kuralların ve çizgilerin olabilir ki bu güzel bir şeydir, ama gerçek aşkı bulduğunda ve gerçekten bunu içinde hisseti
ğinde bu yeni senle de kucaklaşman eğlenceli olacaktır.

Kışkırtıcı ve yenilikler yaratan bir burçsun. Bu senin doğanda var. Bu yenilikleri ilişkine yansıtmaktan kaçınma. Yanlız kovalar ise flört imkanı yaratmak için teknolojiyi kullanabilirler. Biliyorum teknoloji ile aranız pek yok ama birazcık kullanmanız sizin için yararlı olur.

Kariyer

Plüto’nun burcuna doğru hareket etmesi bahsedilmeye değer bir gelişme. Önümüzdeki bir kaç yıl daha devam edecek. Bu transitin ilgi noktası parasal konulardır. Parasal konularda çok aşırı hırslı ve ayrıca kişileri dış görünüşüne göre ve malvarlığına göre ayrıca, eşyaları ise değerlerine göre sınıflandırma eğiliminde olman olasıdır. Tavsiyemiz mümkün olduğunca parasal şeylere aşırı önem vermekten kaçının.

Temmuz ayı başında gerçekleşecek dolunay ile güç ve kontrol senin eline geçecek. Kendi kaderini kendin çizdiğini hissedeceksin. Özellikler kariyerin konusunda aşırı istekli olabilirsin. Eğer amir konumundaysan çalışanlarının bu dönemde seni fazla seveceklerini söyleyemeyiz. Sorun değil, herkes işini yaptığı sürece, sende iş yerinde artan verimlilikten memnunsun. Zaten yapın gereği işini, arkadaşlarından üstte tutmayı seviyorsun.

Aralık ayı ortasında Satürn 1988’den sonra ilk kez Oğlak burcuna geliyor. Sorumluluk duygunu arttıracak olan bu transit iş yerinde her işe karşı kendini hassas ve sorumluk sahibi hissetmene yol açaçacak. Sadece işlerden değil kendini iş arkadaşlarından da sorumlu gibi hissedeceksin. Kendilerine yeni bir iş arayan oğlaklar mevcut durumun yada işsiz kalmalarının sebebinin geçmişte yapmış oldukları şeçimlerden dolayı olduğunu düşünüp pişmalık hissedebilirler. Evet mevcut durum senin geçmişte yaptıklarının sonucu... Ama bu durumu kabullenip kendini affetmelisin. İyi haber şu, kendine güveni olan bir kişi seçecek olsak seni seçerdik. Kendini kariyerinde yaşadığın zorluklardan çıkaracak güçtesin.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Oğlak Burcu 2017 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap