Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2018

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2017 - TERAZİ BURCU 2017

                     

2017 YILINDA TERAZİ BURCUNU NELER BEKLİYOR?

terazi_burcu_2017

Terazi BURCU (23 Eylül—22 Ekim)

Genel Bakış

Yöneticiniz venüs ile neptün arasında açı ile yeni yıla merhametli bir başlangıç yapacaksınız. Başkalarının bu merhametli ve yumuşak tavrınızı su istimal etmesini istemiyorsanoz yardımsever olmak ile başkalarına iyilik yaparak onların tepenize çıkmaması konusundaki ince çizgiyi iyi belirlemelisin. Sempatik ve yardımsever olmanız insanların sizi ezmesi anlamına gelmemeli.

Nisan sonunda Venüs’ün agresif koç burcuna hareketi, takip eden 4 ay boyunca finans ve aşk hayatınıza bazı sıkıntılar getirebilir. Aşk ve parasal konularda aceleyle verilen kararlar sizi zora zokabilir. Mümkün olduğunca aceleden uzak kararlar verin. Burada alınacak ders kararlarınızı iki kere düşünmek olacaktır.

Eylül sonunda başak burcundan ayrılıp sizin burcunuza gelecek olan Güneş, hayattaki hedef ve hayallerinizin farkına varmanızı sağlayacak. Kendin için neye sahip olmak istiyorsun ? Kendini 5 sene sonra nerede görüyorsun? Tüm bunlar mükemmel sorulardır. Bunlara cevap vererek olmak istediğinz şey ve sahip olmak istediğiniz şeyleri tespit edebilirsin. Cevabı siz bulacaksınız.

Aşk Hayatı

Mart ayında gerileme haraketine başlayacak olan Venüs, takip eden 6 hafta boyunca ilişkiler için çok uygun bir zemin hazırlamayacak. Evlilik teklifinde bulunacaklar, beraber yaşamayı düşünenler uzun vadeli önemli kararlarını verirken bu düşük enerjinin yükselmesini bekleyebilir. En azından Nisan sonuna kadar dişinizi sıkın.

İlişki içinde olanlar bu dönemde bir çok şüphe duyabilirler. Farzedelim şöyle olsaydı gibi düşünceler sizi bir çıkmaza sürükler, bunları bir kenara bırakıp bu dönemde eski defterleri kapatın. Geçmişi deşmek bu dönemde mevcut ilişkinize zarar verecektir. Geçmiş şimdi sizin için toz pembe görünüyor olabillir. Ama aslında öyle olmadığını hatırlayın.

Gezegininiz Venüs Ağustos sonunda aslan burcuna giderken, yaşanacak durumu şöyle özetlemek doğru olur. Pembe dizi... Aşk hayatınızın hep pembe diziler gibi olmasını istemediniz mi zaten ? İşte sizin için şans... Evli veya bekar olun bu dönemde çılgınca bir aşk hayatı sizi bekliyor olacak.

Aslan burcundaki Venüs aşk hayatınıza bir kendini beğenmişlik. Dünyadaki en güzel partnerin sizin partneriniz olduğunu düşünebilirsiniz. Herkesin içinde aşkınızı göstermekten çekinmiyor olacaksınız. Sevgilinize kocaman bir öpücuk kondurduğunuzu başkalarının görmesinden mutlu gibisiniz. İnsanların içinde el ve göz teması sizin için daha normal gözüküyor. Peki partneriniz bu durumdan memnun mu ? O hale utangaç olabilir ve hatta enerjisi düşükde... Aslan burcundaki venüs her burcu etkilemediğini hatırlatalım.

Aralık ayında yay burcuna geçecek olan Venüs, aşk hakkında daha meraklı olmanızı sağlayacak. Aşk hakkında herşeyi merak edeceksiniz. Bu konuda kitaplar okuyacak, internette araştırmalar yapacaksınız. Partneri olanlar için beraber kaliteli zaman geçirecekleri bu aralık ayını iyi değerlendirin. Beraberce dünyayı keşfedecek ve ufkunuzu genişleteceksiniz. Yalnız olanlar ise yılın sonunda daha çok insanların içine karışmalı... Belkide aradığınız o özel insanla tanışmak için şans...

Kariyer

Ocak ayında Merkür-Plüto arasındaki açı ile iş hayatınıza bir yoğunluk gelecek. Verimli ve üretken olacağınız bu dönem pozitif gelişmelere hazırlıklı olum. Olumsuz taraftan bakacak olursak acaba çok mu çalışıyorsunuz, belki biraz da takıntı boyutunda...Bu kadar takıntılı çalışmak aslında problem olmayan küçük detayları bile çok kafanıza takmanıza yol açacaktır. Bu takıntınız ayrıcı amirlerinizin negatif düşünmene sebeb olabilir.

Haziran ortalarında gerileme hareketine başlıyacak olan Neptün, takip eden 5 ay boyunca içinizdeki pişmanlıkları tekrar ortaya çıkaracak. İşinizi nasıl etkiler bilinmez ama zaten özel ve iş yaşantınızıda tamamen ayrı tutmak imkansız olacaktır. Mülakatı geçemediğiniz bir iş görüşmesi yahut reddedildiğiniz bir olay yaşadınız mı ? Şu soruya şöyle cevap verseydim yada keşke şöyle yapsaydım dediğiniz şeyler oluyormu ? Keşkeleri ortaya çıkacak bu gerileme kendinizden şüphe duymanıza neden olabilir. Aslında iyi tafından bakarsanız bu okadar da kolay değil. Hatalarınızı kabul edin. Hayatın kendisi zaten bitmeyen bir ö
ğreti değil mi ?

Kasım başında burcunuzdan ayrılacak Venüs duygusal akrep burcuna doğru yönelecek. Bu sadakat ,güven ve kıskançlık gibi konuların altını çizecek. Siz çok sağduyulu bir bireysiniz. Bu dönemde azıcık da olsa patronunun ve iş arkadaşlarının sana gerekli saygıyı göstermediğini düşünebilirsin. Kıskançlık duygunuz özellikle bu dönemde bir arkadaşı kendin için istediğin bir işe girdiğinde yada terfi aldığında şahlanacak. Nihayetinde siz hep destekleyici olan biriydiniz ve öyle de olacaksınız. Uzun soluklu firmalarda büyük şirketlerde bu kısa süreli iniş ve çıkışların çokda bir önemi olmayacaktır. Bu duygusal gelgitleri çok da kafana takma.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Terazi Burcu 2017 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap