Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2018

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2017 - YAY BURCU 2017

                     

2017 YILINDA YAY BURCUNU NELER BEKLİYOR?

yay_burcu_2017

YAY BURCU (22 Kasım—21 Aralık)

Genel Bakış

Şubat ayı başında Jupiter gezegeni gerileme hareketine başlarken tazelendiğinizi hissedeceksiniz. Zaman yeniden başlama, ihtiyaç duyduguğunuz konuları gözden geçirip düzeltme zamanı olacak. Takip eden 4 hafta boyunca bu etki altında olacaksınız.

Haziran ortasında Merkür-Jupiter etkileşimi ile artan kendine güvenininiz projelerinizde ilerlemek için size gerekli enerkiyi sağlarken mevcut işlerinizi tamamlamak içinde güzel bir zaman olacak. Bir çok yetenek ve kaynağınız varken ilerleme kaydetmemek için mazeretiniz yok. Güçlü yetenekleriniz sizin yanında.

Kasım ayı sonunda Güneş burcunuza gelirken, genel ilgi alanınız ilişkilerinize ve seyahat imkanlarına kayacak. İnsanlarla bağ kurmaya ihtiyacınız. Aynı zamanda seyahat ederken partnerinizle doyasıya keşfetmek sizin en büyük hayaliniz. Güneş’in bu etkileşimi ile güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Evinizden uzak her türlü maceraya atılmak sizin içinde olacak.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınız yıla Jupiter-Satürn yerleşimi ile şanşlı bir başlangıç yapacak. Eğer kendinizi hazır hissediyorsan yalnız yay, gerçek aşkın hayatına girmesine hazırlık ol. Aşk kıvılcımları havada... Eğer kendini hazır hissetmiyorsan, biraz daha kendine odaklanacaksın demektir. Dolayısıyla aşk biraz da zaman alabilir.

İlişkisi olan yaylar bu dönemde aşkta emeklerinin karşılıklarını alabilirler. Jupiter-Satürn arasındaki etkileşim aşkla iletişimini birleştirdiğimizde aşkın nasıl güzelleşeceğini bizlere öğretecek. Unutmayın ki aşk iki taraflıdır. Aşkta emek verdiğiniz sürece karşılığını alırsınız.

Haziran ortasında yay burcunda dolunay gerçekleşecek. Etkisi çabuk geçen bir etkileşim olsa da Satürn’ün devreye girmesi ile bazı sorunlara yol açabilir. Bir süredir aşk hayatınızda herşey yolunda gidiyordu, şimdi ise bir bakıyorsun bir çok sorun var. Aşkın kolay olacağını kim söylemişti ki ? 2 hafta boyunca kendini baskı altında hissedecek ve malesef planlanmamış bir çok olayla karşı karşıya kalacaksın.

Ekim ayı başında terazi burcundan yay burcuna geçecek olan yönetici gezegeniniz, aşk hayatınızda sarsıntılara yol açacaktır. Şimdi aşkın karanlık yüzünü keşfetme zamanı. Aşka ait beslediğiniz iyimserlik yerini derin ve sizin için yabancı bir duyguya bırakacak. Biliyorum bu duygulara alışık değilsiniz. Kıskançlık, takıntı...vb. Bu etkileşimle tüm duygular birbirine karışacak. Yapmanız gereken bu güçlü enerjiyi aşkın iyi yönlerinde kullanmaya çalışmak olabilir. Şans sizinle olsun...

Kariyer

Mart ayında Jupiter-Uranüs karşıtlığı ile kendine odaklanmaya çalışacaksın. Dışardaki her olaya kulaklarını tıkadığında acaba kendi küçük dünyanda nelere olup bitiyor ? Eleştirilere aldırmayıp ,içgüdülerini de bir tarafa bırakıp, iş hayatında gerçekçi bir kişiliğe dönüşeceksin. Bu dönemde daha geleneksel işler ilgini çekebilir. Sıradışı işler şu suralar senin ilgini çekmiyor.

Mayıs ortalarında venüs-jupiter karşıtlığı iş yerinde yaşadığın sıradanlık yüzünden bazı problemler doğurabilir. Çünkü bu-karşıtlık seni eğlenme ve keyif alma isteğiyle doldurur. Bir saniye... İş ve eğlence ? Kulağa garip geldiğini biliyorum ama kim demiş işle eğlenceyi birleştiremessiniz diye?... Hedefleri kaçırma riskiniz var ama kolayca affedileceğinizi söyleyebiliriz. Çünkü şuanki görünümün çok pozitif.. ,

Ağustos ayı sonunda Mars-Satürn arasındaki 120 dereclik açı ile iş hayatındaki verimliliğini artırıyor. Artık devam eden projeleri sonlandırma zamanı. Sabredersen bu çalışmaların memnuniyet verici sonuçlar doğuracak. Gezegenler arasındaki bu etkileşim çok çalışmanın karşılığının ödemesini gündeme getirir. İş çevren senin güvenilir ve çalışkanlığını taktir edecek. Bu kadar çok çalışmanın elbetteki bazı olumsuz tarafları olacak. Sıkılmak, işler arasında boğulmak vb. Zaman zaman kısa aralar vererek bu olumsuzlukları minumuma çekmek senin elinde. İş çevrene yeni fikirlerinden bahsetmekten çekinme ama aynı zamanda bu yeni fikirlerin yüzünden çok heyecanlanıp uzun süredir doğruluğunu ispatlamış yöntemleri ise bir kenara bırakmamalısın.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Yay Burcu 2017 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  

 
 

A