Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2018

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2017 - YENGEÇ BURCU 2017

                     

2017 YILINDA YENGEÇ BURCUNU NELER BEKLİYOR?

yengec_burcu_2017

Yengeç BURCU (22 Haziran—22 Temmuz)

Genel Bakış

Bu sene çok hızlı hareket edeceksin. Bu kadar hız elbette güzel fakat yapabileceğinden çok şey yapmayı çalışıp herşeyi altüst etme. Düşünmeden kararlar almanın başına neler açacağın öngöremezsin. Aşık yengeç duygularını ilişkisini daha güzel yapmak için kullanır. Genel anlamda enerjinin yüksek olacağı bu yıl, verimli bir şekilde kullanırsan herşey daha güzel olacak. Hayat zaman zaman karmaşık olabilir. Hayattan ne beklediğini bilirsen bu karmaşa senin için o kadar da kötü olmayacak. Yönetici gezegenin ay yıl boyunca gökyüzünde dolacakken, ocak ayında gerçekleşecek tam ay enerjine odaklanmanı söylüyor.

Haziran ayında burcuna gelecek olan güneş bu dönemde duygusal olmanı sağlayacak. Kötü anlamda bir duygusallık değil aslında. Daha sempatik ve tutkulu olacaksın. Bu dönemde aile ve arkadaşlık bağlarını güçlendirmeye çalışmalısın. Ekim ayında akrep burcuna girecek Jupiter senide etkileyecek. Gizemli şeylere odaklacaksın. Kendine sorular sormaya başlayacak. Ne ?, Neden? Niçin ? Bu sorularının cevaplarının hayatına pozitif değer katması senin elinde olacak...

Aşk Hayatı

Şubat ayında gerçekleşecek yeni ay ve güneş tutulması yeni başlangıçlar için doğru bir zaman olmayacak. Bu tutulmalar aşk hayatınızına bir gölge gibi çökebilir. Önünü göremediğini hissedebilirsin.

Yalnız Yengeç, uzun süredir birini akşam yemeğine davet etmeyi mi düşünüyorsun? Cesaretini toplayıp hala konuşamadın mı ? Bu tutulma sırasında çokta tavsiye etmiyoruz. Yengeç, elbette bu dönemde gidip konuşabilirsin ancak suların biraz durulmasını beklemen yararına olabilir.

İlişkisi olan yengeçler bu dönemde ilişkilerini bir sonraki aşamaya taşımak adına kararsız olabilir. Nedeni basit. İç güdülerin bu dönemde muhtemelen fazla çalışarak aşkına o soruyu sormanın hiçde doğru zaman olmadığına aşılıyor. İçgüdülerinizi dinleyin...

Haziran ayı venüs-satürn açısının aşk hayatınıza dokunuşu ile ilişkide saygı, gelenekler ve aile verilen önem artıyor. Ekim ayı başında venüs-pluto açısı ile duygusal olarak derinleşecek ve ilişkiniz daha daha da güçlenmeye başlayacak. Birlikte olduğun kişiye daha da bağlandığın bir d
önem olacak.

Yalnız yengeçler adım atmaktan korkmayın, gerekli duygusal yoğunluk sende var. Adımı attıktan sonra duygusal yönünüzle işlerin sizin için aslında ne kadar kolay olduğunu göreceksin. Biraz cesaret sadece...

Kariyer

Ocak ayında Ay’ın hareketi ile duygularınızı beklemeye alıp, işinize odaklanmaya başlıyacaksınız. Verimli ve çalışkan bir dönem olacak. Yeni sorumluluklar üstlenmelisiniz fakat mevcut yürüttüğünüz görevinizi ise büyük şevk ve istekle tamalayacaksınız. Editörlük, kayip eşyaları bulma, yapılacaklar listesi yazarlık gibi sofistike işler bu dönemde senin için elverişlidir.

Haziran ayında Mars burcunuza girdiği zaman ayın ilk 6 ayında forvette iken kariyerinizde defansa geçeceksiniz. Bir şekilde duygusallık bu dönemde size yapışacak ve aklının sesini dinlemekte zorlanacaksın. Aklının sesini dinlemeye gayret edin. Çok göz önünde olmak istemeyebilirsin. (iş arkadaşlarının buna alışması zaman alacak). Gururlusun. Senin meziyetlerin göre çok sıradan işleri yaparken sıkılabilirsin. Bu tarz işleri başka iş arkadaşlarına devretmeye çalış.

Eylül ortasında gerçekleşecek olan Merkür-Neptün karşı açısı ile zihniniz biraz bulanacak. Bu dönemde biraz enerjiniz düşebilir. Detay gerektiren işlerden ve görevlerden bu dönemde kaçının. Bu dönemde yanlış anlaşılabilirsiniz. Açıklamarıda, sunumlarında yahut talimatlarında ve genel olarak iletişimde net olmaya gayret gösterin. Bu dönemde liste yapıp, listedeki herşeyin yapıldığından emin olmaya çalışmanız. Yada sadece tedbir amaçli tekrar göz gezdirmeniz faydalı olacaktır.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Yengeç Burcu 2017 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap