Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2019

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2019 - AKREP BURCU 2019

                     

2019 YILINDA AKREP BURCUNU NELER BEKLİYOR?

akrep_burcu_2019

Akrep BURCU (23 Ekim—21 Kasım)

Genel Bakış

Kelimelerin gücü adına!  Özellikle de Satürn ve Plüton iletişimle ilgili 3. Evinizi olumlu etkilediği 2019 yılı boyunca.

Sen hiç bir zaman en konuşkan burç olmadın. Plüton seni konuşman için zorlarken, disiplinli Satürn, maksimum etki için düşüncelerinizi toplamanıza ve kelimelerinizi dikkatlice seçmenize yardımcı olur.

Doğru, bazen ne düşündüğünü veya hissettiğini ifade edecek kelimeler yoktur - ama bu yıl, en azından denemek için kendine borçlusun. Ne de olsa, son birkaç yılda kendiniz hakkında çok şey öğrendiniz ... ve şimdi bu zor kazanılmış bilgeliğin bir kısmını başkalarıyla paylaşmanın zamanı geldi.

Ayrıca, Akrep, gerçekçi olalım: Hala öğrenmen gereken birçok şey var!

Bilmediklerinizi kabul etmek kendinizi savunmasız hissetmenize neden olabilir. Tüm yıl yengeç burcundaki Kuzey Düğüm ile daha güçlü hissedeceksin. Bu yılın üç güneş tutulması (5 Ocak, 2 Temmuz ve 25 Aralık) engelleri yıkmaya ve entelektüel ve ruhsal ufkunuzu genişletmenize yardımcı olacak çevrenizle bağlantı kurmaya teşvik edecektir.

Bu sonbaharda iki ay boyunca Merkür burcunuzda. (3 Ekim - 9 Aralık, 31 Ekim - 20 Kasım tarihli gerileme) Bu dönemde kendinizi ortaya koymak için normalden daha hevesli olacaksınız. Yanınızda devam eden, sizinle mutlu insanlar görmek istiyorsanız tüm kartlarını ortaya koymak zorunda olmasanız bile onlara bir şeyler vermek zorunda olduğunuzu da unutmayın.

Aşk Hayatı

Sen her zaman aşk savaşçısı oldun. Fakat Uranüs, 6 Mart'taki karşıt burcuna girip 2026'ya kadar orada kalıyorsa, seninde artık değişme vaktin geldi.

Boğa'daki Uranüs, ilişkilerinizdeki statükoyu yenmekle ilgili. Eğer aşkı arıyorsanız, bu yıl ilginizi çeken insanlarla yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Belki sadece eğlence için… Eğer bir ilişkiniz varsa, çalkantılar, uyanmalar ve hatta ayrılıklar bile mümkündür. Ancak bu geçiş aynı zamanda en ısrarlı problemlerinize - kıskançlık, sahiplik, samimiyet sorunları için yenilikçi çözümler de sağlayabilir. Sonuçta, Akrep, sizin gibi sadık aşıklar, sevginizi canlı tutmak için savaşmak zorunda. Ve seni bir ilişki krizinin ortasından çıkarmak için Uranüs'ten daha iyi kimse yok!

Merkür'ün Balık'ta uzun süre kalması (10 Şubat-16 Nisan) iletişimde yumuşama ve şefkatin yollarını açıyor. Ancak, aynı zamanda bu baştan çıkarıcı tatlı konuşmanızı da teşvik eder. Özellikle Merkür gerilemesi (5-28 Mart) esnasında başka kişiler tarafından yanlış anlaşılmamaya dikkat edin.  

Ekim ayına kadar, burcunuzdaki Merkür ve Venüs, Balık burcunda Neptün ile üçgen olduğunda,  siz ve partneriniz aynı dili konuşmaya başlayacaksınız. Yaratıcı enerjilerinizi birleştirmenin ve onları paylaşılan bir vizyona kanalize etmenin harika bir zamanı - ideal olarak, ikinizin ve kendi küçük dünyanızın ötesine geçin.

Kariyer

Sadece ne yaptığın değil, kim olduğun da çok önemlidir.

Ancak 7 senedir Koç burcunda bulunan Uranüs yüzünden, kim olduğun ve ne iş yaptığın birbirine karışmış, tanımlaması zor bir hal almış olabilir. çalışma koşulları biraz karmakarışık oldu. Ve 2019'un başında, bir ara vermeye hazırsınız!  

Neyse ki bu sene daha iyi olacak. 6 Mart’tan sonra Uranüs Boğa’ya geçtikten sonra kafanızdaki karmaşıklık azalacak işler daha rutin olacak.

Kariyer kargaşasındaki bir başka faktör ise, 2017'de yeniden başlayan Aslan tutulmaları olmuştur. Ancak 20 Ocak'taki ay tutulması sırasında bu kargaşa sona eriyor. Eski hedeflere veya projeye (tamamlanmış olsun veya olmasın) veda edin. Yeni bir dönem başlayacak gibi duruyor. söyleyin ve manzaralarınızı yeni bir yöne çevirin. Merkür bu yaz 2 kez Aslandan geçiyor.(26 Haziran - 19 Temmuz ve 11-29 Ağustos tarihleri arasında) Kariyerinizdeki bu yeni dönemi düşünmek için bol bol zamanınız var.

Çalkantılı zamanlardan geçtiniz, Akrep - ve bu yılın çoğu için Yay burcundaki Jüpiter ile, iyi kazanılmış ödüller size doğru geliyor! Evet, bu daha fazla para anlamına gelebilir. Ancak Venüs, Jüpiter’i 22 Ocak ve 24 Kasım’da, daha fazla bolluk, şükran ve kendine değer verme duygusu aşılıyor. Büyük resmi kaçırıp, çok fazla paraya odaklanmamaya dikkat edin.

Jüpiter Neptün ile üç kez kare (13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül), bu yıl para konularında o kadar net olmayacaksınız. 2 Aralık'ta Jüpiter, büyük bir şevkle Oğlak burcuna girdi – yani iyi zaman geçirmek istiyorsunuz, ancak bütçeniz dahilinde kalmaya çalışın!

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Akrep Burcu 2019 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap