Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2019

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2019 - ASLAN BURCU 2019

                     

2019 YILINDA ASLAN BURCUNU NELER BEKLİYOR?

aslan_burcu_2019

Aslan BURCU (23 Temmuz—22 Ağustos)

Genel Bakış

Aslan, sen her zaman bizim parlayan yıldızımız olacaksın. Ancak 2019'da, biraz arka planda zaman geçirmek isteyebilirsin.

Yıl başlarında (21 Ocak) burcundaki ay tutulması ile eski kimliğini bir tarafa bırakıp yeni bir kimliğe bürünüyorsun- ve bu sefer kesinlikle sahne arkasındasın. Derin, bilinçaltı seviyedeki bu büyümeyi beslemek için bol miktarda mahrem zamana ihtiyacın olacak.

Bu yıl yengeç burcundaki Kuzey Düğümü ile önceliğin kendin ile ilgilenmek. Yengeç’teki Merkür ve Mars'ın, oğlaktaki Satürn ve Plüton ile (14-19 Haziran) karşı karşıya gelmesi bu ihtiyaç daha da gün yüzüne çıkarıyor. Vücudunu dinle, sana bir şey anlatmaya çalışıyor. Kendine biraz zaman ayırarak sana iyi gelen şeyleri yap.

Merkür, yaz aylarını on ikinci (Yengeç) ve ilk (Aslan) evler arasında dolaşarak geçiriyor. İç “gizli Dünya’nı” , dış Dünya’daki gerçeklerle birleştiriyor. Önemli mesajlar geliyor, bunları almak için birden fazla şansın olacak - ve daha da önemlisi, harekete geçmek için. Merkür burcundayken(26 Haziran-19 Temmuz ve 11-29 Ağustos) her zamanki gibi etkileyici benliğine daha çok bürüneceksin. Ancak 7-31 Temmuz tarihlerinde gerilerken, hedefe ulaşmak için birkaç kez kendini tekrar etmen gerekebilir.

Merkür, iki ayını Akrep'te geçirecek (3 Ekim - 9 Aralık, 31 Ekim - 20 Kasım tarihlerinde gerileme). Yıl boyu süren kendini keşfetme yolculuğu, çocukluğun, ailen ve geçmişin hakkında yeni bilgiler edinmeni sağlar. Ev ve aile kavramların bu süreçte değişebilir.

Bütün bunlar biraz fazla yoğun mu geldi? Endişelenme, — Yay burcundaki Jüpiter ile birlikte, birçok iyi zaman da olacak! Sadece unutma, bu sene oyunun adı; ılımlı olmak.

Aşk Hayatı

Aşk konusunda hiçbir zaman kabına sığmadın. 2019’un çoğunda Yay burcunda olacak Jüpiter ile, bu yıl kendini bile aşabilirsin!

Venüs-Jüpiter ile (22 Ocak ve 24 Kasım) romantik olasılıklar neredeyse sonsuzdur. Heyecan verici yeni insanlar ve umutlar hayatınızda ortaya çıkabilir. Bunlar gerçek olamayacak kadar güzel mi? Daha yakından bak. Jüpiter-Neptün karesi ile birlikte (13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül), hayal dünyanı gerçek dünyadan ayırmak her zaman kolay olmayacak.
Yine de, uzun süreli bir ilişki içindeyseniz, biraz fantezi, kıvılcımı yeniden ateşler. Sadece sınırlarını bil. Aşırılıktan kaçının. Partnerini idealize etmeye çalışmayın.

Ne de olsa fantezi eğlencelidir - ama sonunda bunların bir kısmını feda etmek anlamına gelse bile, gerçekçi olmalısın. Gerçek samimiyet, empati duymak ; para, seks ve güç dinamikleri gibi hassas konularda anlayışlı olmak anlamına da gelir.

Merkür'ün Balık'ta iki ay geçirmesiyle (10 Şubat - 16 Nisan, 5-28 Mart tarihli gerileme), bu sıcak konular kesinlikle sizin için masada. Sınırlar, herkes için daha sağlıklı ve daha mutlu olacak şekilde yeniden çizilir. Bunu sevgi ile tartışın; ancak balık burcundaki Neptün ile de kafa karışıklığı yaşamanız normal.

Sevilmeyi seviyorsun. Ama bu senin kendi özel kişisel alanına ihtiyaç duymayacağın anlamına gelmez. İster ciddi bir ilişkiniz olsun, isterse sıradan, ara sıra yalnız başınıza biraz temiz hava almak iyi gelecektir.

Kariyer

Kemerini bağlamaya devam et. Oğlak burcunda Satürn ile Pluto etkisiyle, aynı şekilde 2019 yılında iş yükünüz devam edecek.

Her ne kadar Güney Düğüm Oğlak'ta iken bu yıl istediğiniz sonuçları elde etmek pek mümkün değil. Neyse ki, oğlak burcunda üç tutulma (5 Ocak ve 25 Aralık'ta güneş, 16 Temmuz'da ay) kötü çalışma alışkanlıklarını kırmanıza ve daha iyi olanları belirlemenize yardımcı olabilir.

Uranüs'ün 6 Mart'ta Boğa burcuna girmesi, kariyerinizdeki statüko ile ilgili memnuniyetsizliği artırıyor. Radikal bir değişime hazırsın, ancak ani hareketler yapmamaya çalışın - Uranüs ile 2026 yılına kadar, çıkış stratejinizi planlamak için bolca vaktiniz var. (Planlarınız bir kereden fazla değişirse, şaşırmayın!)

30 Ağustos'taki yeni Ay sırasında, kariyer ile ilgili evleriniz arasındaki enerji akışı ile; kariyerinizi radikal bir şekilde yeniden keşfetme potansiyeline sahip olacaksınız. Uzun soluklu bir başarı gelebilir ancak motivasyonunuzu kaybetmeden çalışmaya devam edin.
Balık burcunda gerileyen Neptün ve yay burcundaki Jüpiter ile birlikte T-kare oluşturur. Bu zaman zarfında riskli bir işletme hareketi düşünüyorsanız, bunun iyice hesaplanmış olduğundan emin olun. Sağlam bir plan yapmadan, mevcut işinizden ayrılmayın.

Yalan söylemeyeceğim. 2019 kariyerinin en heyecanlı yılı olmayabilir. Fakat işleri doğru yapmak için zaman ayırırsan, kim bilir? Aralık ayına kadar Jüpiter Oğlak burcundaki partiye katılıp Uranüs ile etkileşince, sabrınız sınanabilir. Ne diyelim, sabrın sonu selamettir.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Aslan Burcu 2019 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap