Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2019

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2019 - BALIK BURCU 2019

                     

2019 YILINDA BALIK BURCUNU NELER BEKLİYOR?

balik_burcu_2019

Balık BURCU (19 Şubat —20 Mart)

Genel Bakış

Seni sevmek için tanımak yeterli olsa da sevgili Balık burcu, Neptün’ün artık senin burcunda olmasıyla seni çözmek biraz zorlaştı. Ancak Jüpiter’in tüm bir sene Neptün’le karşı karşıya olacak olması ile etrafına hissettirdiğin gizemli ve mistik havan da artacak.

2019’da 22 Ocak ve 24 Kasım tarihleri ise dikkatlerin senin üstünde olacağı tarihler. Bu, kendini özel hissetmeni sağlayacak olsa da bu kadar ilgi görmeyi biraz da tuhaf karşılayacaksın. Neyse ki bu sene Merkür’ün senin burcunda daha fazla zaman geçirecek olmasıyla beraber kendine zaman ayırabilecek ve kendini daha yakından tanıma fırsatına sahip olacaksın.

Mayıs ve Haziran’da ise kendinin farkına varacağın bir döneme başlıyorsun. Özel hayatın ve iş hayatın arasında köprü kurmayı başaracağın gibi 2019, ikisini de çok iyi yönetebileceğin bir sene olacak senin için. Başarının anahtarı çalışmaktır diye klişe bir söz vardır. Sen ise sorumlulukların haricinde çalışmayı pek sevmiyorsun. Yine de 2019 senesi senin için başarı merdivenlerini tırmandığın bir sene olacak.

Aşk Hayatı

Son zamanlarda aşktan biraz uzaklaşmışsın. Aşk adına pek bir uğraş içerisinde olduğun söylenemez. Bunun sebebi çekingenliğin ya da duygusal olarak yorgun hissediyor olman olabilir. Ama artık kabuğundan dışarı çıkmalısın! Gözünü aç ve etrafına bak. Kim senin gibi biriyle sevgili olmak istemez ki? Duygusal, özverili, romantik ve düşünceli…Geniş hayal gücünü ve yaratıcılığını kullanarak sevgilini veya hoşlandığın o kişiyi etkileyebilirsin. Aşk ve romantizm demek sen demek, neden ondan kaçıyorsun sevgili Balık?

Hoşlandığın kişilerin de senden hoşlanmadığını düşünüyorsun ama kendini göstermez ve kabuğunda saklı kalırsan kim seni nasıl fark edebilir ki? Biraz utangaçlığın herkes üzersinde olumlu etkisi vardır elbette ama biraz cesur ol ve kendinin farkına var! Etrafındakilerin sana olan bakışlarını fark et, seni beğenenler olduğuna hiç şüphe yok. Utangaçlığın ve romantikliğin bir çok kişinin ilgisini çekecektir.

Kabuğundan çıkmak için hala kendinde yeterli güveni bulamıyorsan yazı bekle! Havaların ısınmasıyla beraber senin de duyguların ön plana çıkmaya başlayacak ve artık aşka hazır hissedeceksin. Sevgilinle öncekinden daha samimi olabilir ya da uzun zamandır hoşlandığın o kişiyle sonunda konuşabilir hatta yeni biriyle bie tanışabilirsin!

19 Haziran ve 11 Ağustos tarihlerinde ise kullandığın kelimelere özen göstermelisin. Duygularının kırılgan olacağı bu tarihlerde karşı tarafa kolaylıkla kırılıp sinirlenebilir ve kırıcı sözler sarf edebilirsin. Bu yüzden yanlış anlaşılmaları kafanda fazla büyütmemeye ve çok tepki vermemeye çalışmalısın.

Parterinle ise iyi geçineceğiniz ve aranızdaki sorunları çözeceğiniz bir sene olacak 2019. İlişkiler emek ister ve sen bu emeği fazlasıyla gösteriyorsun. Partnerinin beklentilerini ve isteklerini çok iyi biliyor ve tam olarak bu doğrultuda hareket ediyorsun. Sevgilin de sana aynı özveriyi ve alakayı gösterdiği sürece de ilişkiniz rayına tam anlamıyla oturmuş olacak.

Kariyer

Bu sene para konusunda oldukça şanslısın. Kariyerinde yükselişe geçiyorsun ve karşına çok iyi fırsatlar çıkacak. Zamanında emek verip hak ettiğin her şeyi bu sene kazanıyorsun. Sonuçta sen hayal edip o hayalin peşinden koşan ve başarana kadar uğraşan birisin ve hak ettiğini mutlaka almalısın.

İstediğin bir şeyi elde etmek konusunda oldukça hırslı olabiliyor ve onu başarana kadar da pes etmiyorsun. Sen, sorumlulularını bir bir yerine getirebilen ve zamanını nasıl kullanacağını çok iyi bilen bir yapıya sahipsin bu yüzden şirket kurma ya da yeni bir işe başlamak gibi idealist hayallerin var ve bu hayallerinin peşini bırakmayacaksın.

2019 ise hayallerini gerçekleştirebileceğin bir sene olacak. Bu zamana kadar sorumluluktan hiç kaçmadın, hep hayal edip uğraştın ve şimdi kazanmanın zamanı geldi. Bazı zamanlar umutsuzluğa kapılıyor ve bu kadar çaba bu kadar emek ne için diyorsun ama durum hiç de öyle değil. Umutsuzluğa kapılacak son kişi sen olmalısın çünkü hayallerin için iyi çalıştın.

İş yerinde veya okulda ise arkadan konuşanlar olabilir ancak bunlar sadece seni kıskananlar. Senin kendini hedefine ne kadar odakladığını ve bu uğurda nasıl çaba gösterdiğini görüyorlar. Onlara hiç aldırış etme, öyleleri hep konuşurlar.

Bunlara ek olarak ise son zamanlarda sana çok fazla iş yüklendiğini düşünüyorsun. Hatta bazen bu iş yoğunluğuna yetişemiyor ve neden herkesin sana bu kadar sorumluluk yüklediğini sorgulayıp üzülüyorsun. Halbuki onlar tamamen senin bu işin altından kalkabileceğine inandıkları için sana bu kadar iş yüklüyorlar. Olsun, sen geleceğe yatırım yapıyorsun bunu unutma. Kendine güven sevgili balık, yapamayacağın hiçbir şey yok!

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Balık Burcu 2019 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap