Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2019

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2019 - BAŞAK BURCU 2019

                     

2019 YILINDA BAŞAK BURCUNU NELER BEKLİYOR?

basak_burcu_2019

BAŞAK BURCU (23 Ağustos—22 Eylül)

Genel Bakış

Ev, kalbin olduğu yerdir sevgili Başak burcu. Ama Jüpiter 2019 yılının çoğunu Çoban Takım Yıldızında yani senin 4. Evinde geçiriyor, bu yüzden bu sene nereye gidersen git evinde gibi olacaksın!

Aslında ev, senin için özel bir yer olmaktan ziyade daha çok, huzur bulunan yer anlamına geliyor. Aynı şey aile bağların için de geçerli- aranda kan bağı olsun olmasın bu sene tüm akrabaların ve yakınlarınla arandaki bağları kuvvetlendiriyorsun. Venüs’ün bu sene Jüpiter ile olan iki bağlantısı( 22 Ocak ve 24 Kasım) seni ailenle daha çok zaman geçirmeye ve kültürel geçmişini keşfederken eskiye dayanan aile bağların ve soy ağacın hakkında daha fazla şey öğrenmeye itekleyecek.

Senin için aile çoğu zaman ilk sırda geliyor olsa da, bu sene Ağustos itibariyle Venüs-Mars arasında gerçekleşecek olan bağlantı ile hayatının merkezine istek ve arzularını koyacaksın. Aslında sevgili Başaklar sizin için aile kadar hayatınıza dair istek ve arzularınız, yapmak istedikleriniz de büyük önem taşıyor. Ve sen bir şeyi kafaya koyup gerçekten istediğinde onu başaran ama sonuç alamayacağın bir şeyle karşılaştığında ise asla boşa kürek çekmeyen bir yapıya sahipsin. Bu yüzden amacına ulaşmak için kendini perişan etmezsin. 2019’un sana en büyük hediyesi ise 30 Ağustos’tan sonra başarıların ardı adına geliyor ve emeklerinin karşılığını sonunda alıyorsun!

Aşk Hayatı

Biraz cesaretin ve risk almanın zamanı geldi sevgili Başak!

Evet bildiğinden ve alıştığından sapmak her zaman en iyi seçenek olmayabilir hele de senin gibi ayağını sağlam zemine basmaktan yana olan biri için ancak son dönemlerde ilişkilerden ok şey öğrendin. Üzüldün, kırıldın hatta an geldi her şeyin sonu gelmiş gibi hissettin ama kontrolü elden hiçbir zaman bırakmadın. Asla vazgeçmediğin gibi hep sonuna kadar sabrettin.

Sen, bir karar vermeden önce uzun soluklu gözlemler yapıp, bazen aylarca sabredip en sonunda karar verirsin çünkü yanlış yapmaktan korkuyorsun. Hiç risk almak istememenin sebebi de tam olarak bu, “Ya pişman olursam? Ya yanlış yapıyorsam?”  Bırak artık çekingenliği. 2019 risk almanın tam da zamanı sevgili Başaklar! Ocak ve Şubat(özellikle 12 Şubat) ise artık biraz risk almaya başladığın aylar olacak bu sene.

İlişkilerinde sorumluluk sahibi ve olgun olan taraf hep sen oldun. Partnerlerin ise senin gibi her şeyi kafaya takmak ve her şeyin doğrusunu bulmakla uğraşmak yerine hayatın tadını ç-?karan taraf oldu. Neden bu kadar önemsiyorsun? Biraz akışına bırakmayı öğrenmenin zamanı geldi. Evini ve odanı tertemiz ve tutabilirsin ama hayatını belli bir düzenin içinde tutamaz , her gününü kafanda planladığın gibi hayatın akışını da planlayamazsın sevgili Başak. Artık rolleri değişmenin zamanı geldi. Bırak da biraz partnerin bu ilişkinin yolunda ve düzenli gitmesi için endişelensin, ya da platonik olarak hoşlandığın o kişi seni kendiliğinden fark etsin ! Emin ol ki aşkı kendi akışına bıraktığın zaman korktuğunun tam aksine her şey çok daha iyi olacak.

Elbette ne yaparsan yap içindeki o doğrunun yapılması ve her şeyin plana uygun olması gerektiğini söyleyen ses hiç susmayacak ama olsun, onu fazla dinleme! zaten doğru kararları vermek konusunda çok iyi olan bir kişi varsa o da sizsiniz Başaklar. O halde neden kendinden esirgeyesin ki güzel vakit geçirmeyi ve biraz kafa rahatlığını? Doğru, ilişkiler emek ister- ama ilişkinden keyif ve mutluluk alma kısmı da bir o kadar önemli. Yanlış yaptığını veya sorumsuz davrandığını hissetmene sebep olacak gereksiz düşüncelerin etrafını sarıp hakkın olan mutluluğu senden alıp götürmesine izin verme. Unutma, mutlu ve huzurlu olmak senin de hakkın.

Seni aşağıya çekebilecek düşüncelerden kaçın. İlişkin varsa sevgilinin ilgisinin ve sevgisinin tadını çıkar, “Acaba aramızdaki bu şey bitecek mi? Ya beni aldatıyorsa? Bu ilişki nereye gidiyor?” gibi düşünmesi seni her zaman yoracak ve endişelendirecek olan düşüncelerden kaçın. Sevmenin ve sevilmenin tadını çıkar. İlişkin yoksa da biraz etrafına bak sevgili Başak. Senin kadar mantıklı, sevimli, güler yüzlü ve sevecen birinin seveninin çok olacağına hiç şüphe yok! Halihazırda senden hoşlanan birileri var ise de bir buluşmanın kime ne zararı olabilir ki?

Kariyer

Gündelik hayatında olduğun gibi iş ve okul hayatında da fazla iyimser ve yardımseversin. İş arkadaşlarına, çalışanlarına veya okul arkadaşlarına her an yardım eli uzatmaya hazırsın.Bu sene ise yardım eli uzatmak yerine biraz da yardım istemenin zamanı. Merkür ve Jüpiter’in Kova burcunda aldığı konumla beraber bu senen isteklerini dile getirmenin ve ihtiyaçlarını talep etmenin zamanı-ister biraz daha kontrol yetkisi olsun, ister biraz daha rahatlık ister kendine ve etrafındakilere daha iyi davranılması. Ofiste ve sınıfta etrafına bu zamana kadar yaymış olduğun tüm iyi enerjiyi düşünürsek, kim senin isteklerini red edebilir ki?

Ancak iyi titreşimleri boşa harcamamaya dikkat et.

Venüs’ün Kova burcuna, Mars’ın ise Boğa’da aldığı konumdan dolayı kendini bazı atışmaların içinde bulabilirsin. Haksızlığa hiç tahammül edemeyen yapından ötürü bu tartışmalarda sessiz kalamayacaksın ancak doğru tarafı seçtiğinden emin ol.  

Seni iş yerinde veya okulda farklı yapan ise analitik düşünme yeteneğin ve her işi titizlikle, en ince detayına kadar irdeleyip yapıyor olman. Hiçbir hata gözünden kaçmıyor neredeyse ve sen de bir o kadar az hata yapıyorsun. Bir işi bitirdikten sonra en az 3 kez üzerinden geçiyor, kontrol ediyor ve emin olduktan sonra o işi teslim ediyorsun. Bunun yanında ise çok iyi niyetli ve samimi bir insansın. Seni iyi tanımayanlar senin soğuk biri olduğunu düşünse de yakından tanındığı zaman çok sevecen ve samimi bir insansın. İşte bu yüzden okulda öğretmenlerin gözde öğrencisi, iş yerinde de aranan bir çalışan veya patronsun.

Elbette her zaman yaptığın gibi ilişkilerinde sınırlarını korumaya dikkat et. Senin gibi sorumluluk sahibi ve çalışkan birinin emeğini kendileri için kullanmak isteyenler olacaktır.

2019 senesi ise senin için iş ve okul hayatında yükselişlerin olduğu bir sene. Kendini kanıtlamak ve içinde barındırdığın potansiyeli ortaya çıkarmak için harika bir zaman. Özellikle Şubat ve Haziran aylarında zirveye çıkışlar gerçekleştiriyorsun. Çalışanlar için terfi veya maaşa zam olabilecek bu yükselişler hayatının her alanını olumlu yönde etkileyecek.

2019’un başlarında çok çalışsan da Kasım ayına doğru artık biraz kendine de zaman ayırmaya başlayacaksın. Dinlenmek herkesin hakkı sonuçta ve sen çok çalışıp bunu hak ettin.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Başak Burcu 2019 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap