Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2019

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2019 -  Boğa BURCU 2019

                     

2019 YILINDA BOĞA BURCUNU NELER BEKLİYOR?

boga_burcu_2019

BOĞA BURCU (20 Nisan—20 Mayıs)

Genel Bakış

Kemerinizi bağlayın, İnişli çıkışlı bir yolculuk olacak.

6 Mart’ta Uranüs, burcunuzu etkilemeye başlıyor. 7 sene boyunca önemli değişiklikler sizi beklemekte.

Kaos, çalkantılar, radikal değişimler... Biliyoruz bunlar duymak istediğiniz şeyler değil.  Ancak, sevgili Boğa, bu transiti atlatmak için bu gezegendeki herkesten daha donanıma sahipsiniz. Ne olursa olsun her zaman ayaklarınız yere güçlü basmaya devam edecek gibi duruyor.

Bu aslında iyi bir şey zira Uranüs bir burca hareket ettiğinde, karıştırmadık hiç bir konu bırakmaz. Olaylara yaklaşımınızdan tutun, görünüşünüz, amaçlarınız hatta sağlığınızla bile ilgili konularda yer alır.

11 Ağustos’tan gelecek sene Ocak ayına kadar gerileyecek olan Uranüs, öncelikle iç dünyanızı etkileyecek. 2026 yılında sizinle işi bittiğinde kendinizi tanıyamayacaksınız.

Uranüs’ün Jüpiter ile 15 aralık tarihinde yapacağı üçgen sayesinde hayatınızda olan değişikliklere karşı daha iyimser olacaksınız. İstekli olursanız ödülünüzü alacaksınız.  

Uranüs burcundayken hayatta kalmanın hatta, gelişerek büyümenin yolu değişime karşı durmakla değil onunla hareket etmekle olur.

2019 yılında proaktif olmak istiyorsanız, kendinize inanmak muhteşem bir başlangıç olur. Uranüs yıl boyunca inişli çıkış bir ruh haline bürünmenize yol açacak olsa da, kendiniz, yapabileceklerinize ve değişime inanın.

Aşk Hayatı

Jüpiter nereye giderse gitsin, ateşi alevlendiriyor. Bu 2019 yılı aşk hayatınız için harika bir haber.

Aşk tanrısı Venüs, Jüpiter ile yay burcunda 22 Ocak ve 24 Kasımda buluşacak. Yıl boyu romantik ışıltı dönemler yaşanacak.  Tutkulu bir dönem seni bekliyor.

Venüs ve Jüpiter birlikteliği aşk hayatınıza yepyeni enerjiler getiriyor. Fakat Jüpiter aynı zamanda Neptün ile 3 kez kare oluyor, 13 ocak, 16 haziran ve 21 eylül. Bu tarihlerde fantezi dünyanızla gerçeklik arasında aklınız karışabilir. 10 Nisan-11 Ağustos tarihlerinde gerileyecek olan Jüpiter, fazla enerjiyi kontrol altına almanı ve aşk hayatını yoluna koymana yardım edecek.

4 gezegen başak burcunda Ağustos ve Eylül aylarında buluşacak.Bu dönemde çok seçici olma. Bir çok arkadaşlığı kaçırabilirsin. Elbette şuan ne aradığın da çok önemli. Öylesini, veya daha ciddi bir şeyler arıyor olabilirsin. Tutkularına cevap vererek kendini bu yıl şımart. par

Tutkular;  aşık gezegen Venüs ve Mars, başak burcunda 24 Ağustosta buluştuğunda gerçekleşecek. Partnerinle beraber bir aile kurmak istiyorsan bu harika bir dönem. Bir çocuk veya kurmak istediğin her neyse seni destekleyecek bir kavuşum.

İletişim bu yılda her şeyin anahtarı, özellikle Merkür karşıt burcunda 3 Ekim – 9 Aralık tarihlerinde transit halindeyken.  Kasım ayının ilk 3 haftasında gerçekleşecek Merkür gerilemesi potansiyel yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Sabırlı ol, en önemlisi ise dürüst ol. Gerçekten güçlü bir çiftseniz ilişki seninle beraber büyüyecek ve gelişecek.

Kariyer

İş hayatında büyük değişimler. Uranüs’ün şok dalgaları hayatının bir çok alanın etkilerken, iş yaşantın büyük ölçüde çok hareketli olmayacak.

Bu sıkıcı olmak zorunda değil. 4 Şubat’taki yeni Ay, Merkür ve Güneş, kova burcundaki Jüpiter ve boğa burcundaki Mars-Uranüs etkileşimleri. Kariyer için zıplama yapabileceğin fırsatları da beraberinde getirecek.

Mars ve Uranüs kontrolü ele aldığında (14 şubat ve 6 mart) rekabetçi ruhun tavan yapacak. Venüs ve Mars arasındaki kare ile Mars, Jüpiter etkileşimi sırasında kendini ön plana çıkartmak her zaman iyi olmayabilir. İyi bir takım oyuncusu olmakta başarı getirir.

İş bağlantıların senin için önemli. Baharda 2 yeni Ay olacakken ( 20 mart, 19 Nisan) belki de daha karlı gözüken yeni iş ortaklıklarını değerlendirmen için güzel zamanlar. Nisan sonundan hazirana kadar, bütün opsiyonları değerlendir. İyi araştır. Verdiğin sözleri tutamamaktansa bazen daha az iş yapmak gerekebilir. Bir çok dala bölünmekten kaçın.

Nisan sonundan Ekim başına kadar oğlak burcunda gerileyecek olan Satürn ve Plato iş hayatında hedefleri sorgulamana neden olabilir. Merak etme! Gerileme hareketi sonlandığında hedeflerin netleşecektir.

Önceliklerini ve senin için neyin önemli olduğunu belirle. Hazırlıklı ol. Bu yıl ne kadar ince düşünüp, dikkatli olursan o kadar başarı şansın artar.

.


 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"boğa Burcu 2019 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap