Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2019

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2019 - İKİZLER BURCU 2019

                     

2019 YILINDA İKİZLER BURCUNU NELER BEKLİYOR?

ikizler_burcu_2019

İKİZLER BURCU (21 Mayıs—21 Haziran)

Genel Bakış

İlişkiler aynadır, İkizler. Jüpiter, 2019 yılı boyunca karşıt  burcunda transit halindeyken, Kendi hislerini ve düşüncelerini dinlemen için çokça fırsatın olacak.

Özellikle 5 Mayıs ve 23 Haziran arasında, 4 gezegen burcunda bulunurken,  yay burcunda Jüpiter gerilemesi ile yüzleşeceksin. Yıl boyunca senin için diğer insanlar öncelikliyken, bu 2 ay boyunca kendin önceliklisin. Ya benden ne haber ? diye kendine sorman için harika zaman.

Yönetici gezegenin Merkür, yaz aylarının büyük bir kısmını Aslan burcunda geçirirken, sen duyulmak ve görülmek isteyeceksin. 7-31 Temmuz Merkür gerilemesi sırasında kimsenin seni dinlemediğini düşünebilirsin. Her şeyi abartma! Fark edilmenin daha iyi yolları var. Daha eğlenceli ve yaratıcı olabilirsin.

6 Mart’ta boğa burcuna girecek olan Uranüs heyecan verici ve sıra dışı gelişmelere gebe olacak. En azından açıklığa kavuşacak önemli gelişmeler radikal yeniliklere yol açabilir.

İyi veya kötü, çocukluğun şuan ki erişkin hayatına büyük etkisi var.  Ancak 30 Ağustos’ta başak burcunda gerçekleşecek olan yeni Ay ile döngüyü kırma şansın olacak. Başak burcunda bulunan 4 gezegen ile birlikte, Satürn ve Plüton gerilemesinin etkisi çocukluk yaralarının iyileşmesine yardımcı olacak. Kendini yeniden keşfedeceksin.

Kendine bu sene dikkat etmenin en iyi yolu olabildiğince ayakları yere basan, kendin odaklı davranışlarla, ayrıca dikkatini dağıtan kişi vb sosyal medyadan uzak durarak gerçekleştirebilirsin. Gereksiz çok fazla bilgiyle aklını doldurup, enerjini düşürmene gerek yok.  

Aşk Hayatı

Venüs ve Jüpiter bu yılın en seksi çifti olabilir, İkizler ancak senin içinde planları var!

Yay burcundaki 22 Ocak ve 24 Kasım’daki tüm ilişkilerinde sıcaklığı ve heyecanını arttırıyor. Eski ilişkiler yeniden alevlenebilir yahut yeni ilişkiler ufukta belirebilir.

Jüpiter ile Neptün arasındaki kare bu 13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül tarihlerinde olacak. Bu dönemde doğru olamayacak kadar tozpembe hayaller içini kaplayabilir. Gerçeklikten fazla uzaklaşmayın. Özellikle partnerinle alakalı konularda...

Güç dengesi bu yıl en önemli konu. Özellikle son baharda, tek istediğin biraz özgürlük ve eğlence olduğunda, partnerin sana karşı çok otoriter, kısıtlamacı gelebilir. Sınırları çizmek önemlidir. Kendine dürüst ol. Bu ilişli seni daha güçlü mü yapıyor, yada daha zayıf mı ?

Oğlak burcundaki Satürn ve Plüton transiti esnasında, 8.evinde bir güç yoğunlaşması olacak. Finansal, duygusal, cinsel  olarak partnerinin kaynaklarına daha bağımlı hale gelebilirsin. Bu kötü olmak zorunda değil. Sonuçta aşk iki taraflı bir fedakarlıktır.Ancak birine bu konularda çok bağımlı olman sağlıksız ilişkiye neden olabilir. Kontrol altında tut.

Eğer hastalıklı bir ilişkin varsa, 16 Hazirandaki Ay tutulması, bu ilişkiden kurtulup hayatına devam etmen için harika bir fırsat sunar. İlişkin artık yürümüyorsa önüne bakman için doğru zamanlama.

Bu sene kendine odaklan, ve kendini geliştir. Sen geliştikçe daha fazla arzulanan biri olacaksın.

Kariyer

Bir adım ileri, iki adım geri...  Bu sene yaşanacak 3 Merkür gerilemesi de senin kariyer evlerini vurduğu için böyle düşünmen normal.

Yıl boyunca aşk hayatındaki heyecan ile kariyerindeki karmaşalar sana iki farklı hayat yaşıyormuş gibi gelebilir.Kariyer yaşantında beklentilerini gerçekle örtüşmesini sağla. Gerçeği sev. En azından şimdilik...

Yengeç burcundaki Kuzey düğümü ile özellikle finansal açıdan kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyabilirsin. Merkür yengeç burcunu iki kez ziyaret edecek. (4-26 Haziran, 19 Temmuz- 11 Ağustos) Merkür’ün özellikle Temmuz ayındaki gerilemesini, fazladan harcamalarını gözden geçirerek kullan.  

Güçlü, ayakları yere basan, kendinden emin bir birey olabilmek için öncelikle parasal özgürlüğünü kazanmalısın. Haziran –Temmuz aylarında bu açıdan önemli gelişmeler olabilir.

7 Ekim ile 13 Kasım arasında Akrep burcudaki gezegenler ile Neptün arasında üçgen olacak. Kariyerini olgunlaştırmak için gerekli enerjiyi bulacaksın. Ancak bunun bir gecede sihirli bir değnekle olacağını düşünme. İş hayatında küçük değişiklikler zamanla büyük bir değişim yaratabilir. Her şey küçük değişiklerle başlar!

Evet, İkizler, pratik her şeyi mükemmelleştirir. Merkür’ün akrep burcundaki uzun misafirliği (3 Ekim – 9 Kasım) kendini geliştirmen ve yeteneklerini arttırman için sayısız fırsat sunacak. Sabırsız olma ve basamakları teker teker çıkmaya gayret et. Özellikle de Kasım ayının ilk 3 haftası çok önemli Merkür etkisiyle aceleci olma. Sabret...

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 

 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"İkizler Burcu 2019 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap