Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2019

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2019 - KOÇ BURCU 2019

                     

2019 YILINDA KOÇ BURCUNU NELER BEKLİYOR?

koc_burcu_2019

KOÇ BURCU (21 Mart—20 Nisan)

Genel Bakış

 

Tam gaz ileri! Sana kalırsa yeni yıla girmenin ya da yeni bir maceraya başlamanın tek yolu bu. Ve yeni yıl arifesinde gece yarısından birkaç saat önce senin burcuna hükmedecek olan Mars’ın etkisi ile 2019’u muhteşem karşılıyorsun.

2019’un ilk iki ayı Uranüs senin yıldızındaki 7 yıllık bir bekleyişinden çıkıyor. Enerjiyi bulmuşken şimdiden yakala çünkü 6 Mart’tan sonra Uranüs Boğaya kaymaya başlayacak ve bu enerjiye ihtiyacın olacak. Bu da diğer toprak ve su grubu burçları gibi senin de bir çamur havuzunun içinde debeleniyor gibi hissetmene yol açabilir.

Ama korkmak yok Koç burçları-seni bundan kurtarması için sandığından daha fazla kişisel iradeye sahipsin! Püf nokta ise inanılmaz enerjini nereye nasıl odaklanacağını bilmek. Değiştiremeyeceğin şeyler için kendini mahvetme; onun  yerine kontrol edebileceğin şeylere odaklan.

Aynı zamanda inancını korumaktan da vazgeçme. Jüpiter'in iyimserliği ve coşkusu sana enerjini veriyor olacak- ve onun Venüs ile olan iki bağlantısı(22 Ocak ve 24 Kasım) her şeyi geride bırakıp yoluna devam edebilmeniz ve kendine biraz zaman ayırabilmenizi sağlayacak.

Özel hayat ve iş hayatı dengesini ise bu sene özellikle Haziran ve Temmuz aylarında harika bir şekilde kuracaksın. Ancak iş hayatını biraz daha yavaşlatıp aile hayatına, evine ve özellikle kendine daha fazla vakit ayırman gerekiyor. İstediğin tam olarak bu olmasa da başarının sürekli olmasını istiyorsanız buna kesinlikle ihtiyacın var.

Aşk Hayatı

2019’da birincil önceliğin aşk değil sevgili Koç. Ama ilkbaharla beraber, özellikle 20 Mart ve 19 Nisan tarihlerinde aşk dikkatini çekmeye başlayacak…özellikle de belirsiz bir ilişki içerisindeyken. Gün ışığına çıkacak olan yeni şeyler artık yoluna bakmanın zamanının geldiğini söyleyebilir ama ayrılmak ya da devam etmek tamamen sana kalmış.

Kesin olan bir şey var ise o da: tüm bu “sen beni tamamlıyorsun” olayının bitmesi gerektiği. Artık etrafındakilerin ya da bir başkasının(bu ruh eşin olduğuna inandığın kişi dahi olsa)seni mutlu etmesini beklemekten yoruldun! Kendi kendini mutlu edebilen ve kendine yetebilen birisi olduğunda çevrenin yeni hayranlarla dolduğunu ve etrafında pervane olduklarını göreceksin!

Merkür’ün bu yaz Aslan burcunda biraz fazladan zaman geçireceğini de düşünürsek biraz dikkat çekmenin kime ne zararı olabilir ki? Görelim seni Koç burcu, git ve o hoşlandığın kişiyle flört et! Yapman gereken tek şey ise doğal olup kendin gibi davranmak ve heyecan yapmamak. Emin ol ki seni sen olduğun için sevecek bir sevgili her zaman için daha iyidir. Sakince onun yanına git ve “merhaba” de. Gerisi kendiliğinden gelecektir!

Sonbaharda ise işler ciddiye binmeye başlayacak. Terazi burcunda olan Merkür ve Venüs’ün Oğlak burcunda olan Satürn ve Plüton ile karşı karşıya gelmesi ile beraber ciddi bir ilişkiyi hayatının bir parçası yapıp yapmamaya kara vereceksin. Ancak bu süreçte kariyer ve iş planların da kafanı meşgul ediyor olacak. Öyle ki fazla önemsersen kariyer planların aşkın önüne geçebilir. Gelgelelim ki 4 Ekimde hayatındaki o insana duyduğun aşk uğruna çabalamaya değip değmediğine kesin karar vereceksin.

Tüm yıl boyunca ilişkin için çabaladıysan ise 2019 sonbaharı senin için bir dönüm noktası olacak ve tamam ya da devam kararını vereceksin. İşte bu noktada sevgili Koç burcu, partnerinle her şeyi açık açık konuşman gerekecek. Halı altına süpürülmüş tüm mevzuları partnerinle açıkça konuşmalısın ama bunu sevgiyle yapmayı unutma. Eğer ikiniz de bu ilişkiyi devam ettirmek ve sorunları çözmek istiyorsa bu konuşma sizi daha da yakınlaştıracak ve belki de ilişkiniz için bir dönüm noktası yaratacak.

Kariyer

Kariyere gelecek olursak ise bu sene kariyerini planlamış olduğun şekilde devam ettiriyorsun ancak bazı yeni eklemeler ve değişiklikler yapabilirsin. Bu değişiklikler biraz pahallıya patlayabilir o yüzden dikkatli ol! Uranüs finansal düzenlemeler konusunda sana ilham kaynakları vereceği gibi seni yatırım yapmaya ve harcamalarını kontrol etmeye de yönlendirecek.

Kariyerle ilgili planların çoktan yapılmış olsa da hala bazı konularla ilgili kararsızlık ve belirsizlikler yaşıyorsun. Ancak aceleye ve paniğe hiç gerek yok. Ne yapmak istediğini bulmak ve en iyi stratejisini keşfedebilmek için yeterli zamanın olacak.

Yazın sonlarında iş hayatınla ilgili artık her şey netleşmeye başlayacak. Bundan sonra işlerini daha da ileriye taşımak için kendini daha fazla zorlama. Bırak her şey biraz kendi akışında işlesin. İşleri ne kadar ileri gitmek için zorlarsan o kadar çok engelle karşılaşırsın. Bunun yerine zamanını başarmış olduklarını analiz edip daha ne kadar ileri gitmen. Gerektiğini bulmaya harca. En iyisini yapmayı herkes ister ancak biraz durup dinlenmek de daha berrak bir beyin ve daha iyi, yerinde ve doğru fikirler demektir.


 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Koç Burcu 2019 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap