Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2019

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2019 - KOVA BURCU 2019

                     

2019 YILINDA KOVA BURCUNU NELER BEKLİYOR?

kova_burcu_2019

Kova BURCU (20 Ocak —18 Şubat)

Genel Bakış

Kuralları yıkmadan önce kurallarda uzmanlaşmalısın, sevgili Kova. Satürn ve Pluto'nun bu yıl Oğlak'taki etkisiyle zaten yeterince kuralla uğraşıyordunuz. Neyse ki sonuçta, zodyakın “asi” burcu olarak ününüzü de korumalısınız!

Başkalarının sistemine,kurallarına uymak yerine, kendi sisteminizi yaratmak istediğinizi biliyorum. Ancak, unutmayın farklı olmak demek aynı zamanda daha disiplinli olmak demektir.

Son yedi yıl boyunca, Koç'taki Uranüs, hem kişisel hem de politik olarak birçok tartışmalara da yol açtı. Düşündüklerinizi söylemekten bir an olsun bile geri durmadınız. Zaman zaman öfkeniz alevlendi. Siniriniz saman alevi gibi çabuk yandı ve söndü ancak bunların ilişkilerinize etkisi  uzun vadeli oldu zira sonuçları da görülmeye devam ediyor.

Uranüs, 6 Mart'ta Boğa'ya taşındığında, çatlaklar büyümeye başlayacak.  başlandı. 21 Mart’ta Venüs ile Mars kare yaptığında, kırılma noktanıza ulaşabilirsiniz. Öfkenize lütfen hakim olmaya çalışın, özellikle de aile bireylerini kırmamaya özen göstermelisiniz.

Uranüs dördüncü evinizdeyken, gelecek yedi yıl “ev”, “aile” ve “ait olmanın” sizin için ne anlama geldiğini yeniden keşfedebilirsiniz. Bu dönemde kendinizi ait hissettiğiniz yeni bir arkadaş grubu yaşamınızı kolaylaştıran karşılıklı destekleyici ilişkiler sayesinde eski travmalara şifa getirebilir. Oğlak burcundaki Satürn ve Pluto da inançlarınızın cesareti ile yaşama gücü veriyor.

Bu yılın en iyi haberi, Kova? Jüpiter’in yılın çoğunu Yay’da geçirmesiyle (onbirinci topluluk eviniz) hiç bir şeyi yalnız yapmak zorunda kalmazsınız! İki Venüs-Jüpiter etkisi (22 Ocak ve 24 Kasım) sizin gibi diğer vizyonerlerle bağlantı kurmak için bol miktarda fırsat sunuyor.

Aşk Hayatı

Son iki yıl boyunca, sizin burcunuzdaki,ilişkilerinizde acı sonlar, eğlenceli yeni başlangıçlar veya her ikisini birden getirdi, Ancak görünün o ki: Bundan sonra, Kova, bir daha asla aşka aynı şekilde bakmayacaksın.

20 Ocak’taki Ay tutulması, yazdığın aşk hikayesinin mantıklı bir son bölümünü de beraber getirecek. 31 Temmuz’daki yeni Ay’a kadar yeni bir aşk hikayesi yazmaya hazır hale geleceksin.

Merkür yaz aylarını yengeç ve aslan burcunda gidip gelerek geçirecek. Mars ile buluşmasında (18 Haziran ve 8 Temmuz) eve aşkın bir fiil olduğu mesajını iletecek. “Seni seviyorum” duymak güzel değil mi ? fakat bunu eyleme dökmek küçük jestler yapmak, sadece duymaktan kat ve kat daha etkilidir. Eşin senin için en son ne zaman bir şeyler yaptı ?

Bu yıl asıl sınavın aşk hayatında aradığın heyecanı bulmak olacak. Aşık olmak, sevmek güzel ama ilişkiyi diri ve zinde tutan ara sıra yapılan ufak jestler ve küçük dokunuşlardır. Eşinize/ partnerinize onu ne kadar sevdiğinizi gösterin. Ufak jestler yaparak karşılık bekleyin. Ara sıra arkadaş grubunuzla beraber çift-çift etkinlikler yapabilirsiniz. Bu sayede enerjiniz yükselecektir.

Kariyer

Maddiyatın önemli olduğu bir Dünya’da yaşıyoruz. Maalesef bundan sakınmanın bir yolu yok.

Neptün hala balık burcundayken, “ para kolay gelir, kolay gider” ruh hali üstümüzdedir. Jüpiter-Neptün karesi ( 13 Ocak, 16 Haziran, 21 Eylül) bunu perçinlercesine para harcamayı daha cazip yapar.

Neyse ki, Merkür Balık'ta (2. Ev para evi) iki ay geçirecek ve parasal durumunuzu dengelemeniz için size bolca zaman tanıyacaktır. 10 Şubat-16 Nisan tarihleri ​​arasında, harcamalarınızı takip etmek için bir harcama günlüğü tutmayı deneyin. Rakamlar bütçenizle tutmazsa, harcamalarınız yeniden düzenlemek için Merkür gerilemesini (5-28 Mart) kullanın.

Merkür bu sene 3 kez geriliyor. Bütün bu gerileme hareketleri kariyer ve para evinde gerçekleşecek. Bu alanlardaki gelişme sizin açınızdan yavaş olacak olsa da, doğru yolda atılan her küçük adımın bile önemli olduğunu unutmamak gerekir.

Yengeçteki Güneş tutulması (2 Temmuz) yeni ufuklar için bir sinyal içerebilir. İş değişiklikleri olasıdır. Özgeçmişinizi güncelleyip,  görüşme becerilerinizi geliştirin. Böylece zaman geldiğinde fırsatı yakalamaya hazır olursunuz.

Merkür, Akrep'e yerleştiğinde artık kaybedecek zaman kalmayacak (3 Ekim - 9 Aralık, 31 Ekim - 20 Kasım tarihleri arasında). Uranüs'e karşı çıkan Merkür ve gezegenlerle, sürekli bir iç çatışma yaşayabilirsiniz. Fakat bunlar unutmayın ki aynı zamanda iş / yaşam dengesinin bir hatırlatıcısıdır.

Evet, kova iş hayatının “Ya hep ya hiç” olmadığını hatırladığın sürece güzel bir kariyer yılı seni bekliyor olacak.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Kova Burcu 2019 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap