Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2019

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2019 - OĞLAK BURCU 2019

                     

2019 YILINDA OĞLAK BURCUNU NELER BEKLİYOR?

oglak_burcu_2019

Oğlak BURCU (22 Aralık—19 OCAK)

Genel Bakış

Dünya’nın yükünü taşımak çok kolay olmasa gerek, değil mi, Oğlak?

Satürn ve Plüton burcunuzdayken, 2019 yılında da taşıdığınız yük azalmayacak. Size ait olmayan sorumlulukları ekstradan üzerinize almışsanız, onları tabağınızdan çıkarma zamanıdır.

Söylemesi kolay, dediğini duyar gibiyim. Haklısın. Özellikle de işkolik eğilimlerini pekiştiren güney düğümü varken. Neyse ki, işaretinizde üç tutulma (Güneş 5 Ocak ve 25 Aralık, 16 Temmuz Ay) işkolik eğilimlerinden kurtulmana yardımcı olabilir.

Oğlak, sert kabuğunun altında, dışarı çıkıp oynamak için can atan bir mizah anlayışı olduğunu biliyoruz! Ve bu yıl, Yay burcundaki Jüpiter ile, her zamankinden daha eğlenceli ve umutlu hissediyorsunuz. Venüs, Jüpiter’i bu yıl iki kez (22 Ocak ve 24 Kasım) etkileyerek, yaşadığın olayların iyi sonuçlara gebe olacağını düşünmeni sağlayacak

Neptün ile Jüpiter’in balık burcundaki karesi (13 Ocak, 16 Haziran, 21 Eylül), aşırı iyimser olmanın (pollyannacılık) dikkat edilmesi gereken bir husus olduğunu hatırlatacak.

Aşırı iyimser olmak yerine, içgüdülerinize veya önceki tecrübelerinize güvenmek daha akıllıca olacaktır. Mart ayındaki (5-28Mart ) Merkür gerilemesi zaman zaman sizi bu konuda zorlayabilir.

Mantığınız ve Pratik olma arasındaki gitgeller sizi bu sene zorlayacak gibi duruyor. 30 Ağustos’ta başak burcunda gerçekleşecek yeni Ay ile beraber yeni bir maceraya atılmak için tüm şartlar oluşmuş olacak. Özgürlük ve sorumluluk duygusunun beraber uyum içinde gittiği bir ikinci yarı yıl...

Aşk Hayatı

Koç burcundaki Uranüs sayesinde geçmiş yıllarda özel hayatında istediğin özgürlük ve kendi kişisel alana sahiptin.6 Mart’ta Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Hazır ol!

Biliyoruz ki ilişkilerinde daha çok güvenli tercihler yapmayı seversin.  Boğa burcuna geçen Uranüs ile beraber güvenli dediğin alandan çıkacaksın. Ansızın yeni kişilerle karşılaşmalar, ilgi çekici davetler ve seksi tarafınızı gösterme fırsatları… Bütün bunlara ve daha fazlasına, özellikle de 22 Nisan - 18 Mayıs tarihleri ​​arasında (Güneş, Merkür ve Venüs'ün Uranüs ile bağlandığı zaman) hazır olun!

2 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması, yeni bir ilişkinin habercisi!-  Bu yıl aşk hayatınızda ne olursa olsun, kesin olan bir şey var: Yengeç burcundaki Kuzey düğüm ile duygularınızı daha çok göstermeniz gerekecek. Eğer duygularını göstermezsen,aşık olmak neye yarar ?

Merkür yaz aylarını yengeç ve aslan burcunda gidip gelerek geçiriyor. Bu dönemde partnerinizle ortak zemini bulmak zor olabilir. Denemeyi sakın bırakmayın.

Kariyer

2017-2019 yıllarındaki tutulmalar parasal açıdan inişli- çıkışlı bir dönemi de beraberinde getirmişti. Bu dönemde sizde kendinizi gelirlerinizi arttırmak için çabalıyor bir şekilde bulmuştunuz. Eski güvenilir gelir kaynaklarınız tükenmiş olabilir. Endişelenmeyin, bu yenilerinin önünü açmaya yardımcı oldu.

Bu yılda bazı beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Ev ve aile ilgili bu harcamaları mümkün olduğunca azaltın. 21 Mart’taki Venüs-Mars etkileşimi ile parasal kaynaklarını kullanırken kendini “anı yaşamak” veya “zor bir gün için saklamak” arasında seçim yaparken bulabilirsin.

Oğlak, eğer her ikisini de yapabiliyorsan, bu sene oyum sana!. Para yönetimi, çok çeşitli bir beceri setinin sadece bir parçasıdır - ve 2019 baharı, bu konuda kendini geliştirmen için birçok fırsat sunar! Sadece bunun anlamsız bir iş olduğunu sakın düşünme.

Oğlak, işkolik eğilimlerin zaten ortada. Hırslı olmanın yanlış bir tarafı yok ancak bu sene sana tavsiyemiz, iş ve özel hayat arasındaki ince çizgiyi doğru çizmen. Yaşam kaliteni arttıracak hobiler, uzun vadede iş performansını da arttıracaktır. Çok çalışmak önemli değil, çalışırken verimli çalışmak önemlidir.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Oğlak Burcu 2019 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap