Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2019

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2019 - TERAZİ BURCU 2019

                     

2019 YILINDA TERAZİ BURCUNU NELER BEKLİYOR?

terazi_burcu_2019

Terazi BURCU (23 Eylül—22 Ekim)

Genel Bakış 

Arkadaş grubunda seviliyorsun. Enerjin onları çekiyor. Acaba senin hakkında ne düşünüyorlar ?

Aslan burcunda (21 Ocak) ay tutulması ve burcunuzdaki iki dolunay (20 Mart ve 19 Nisan) ile, 2019'un ilk yarısı kendini yansıtman için birçok fırsat sunuyor. İçinde bulunduğun arkadaş grubuna tarafsız bir şekilde bak. Gerçekten onlardan hoşlanıyor mus? Etraflarında kendin olabilir misin? Olamıyorsan, bağları kesme zamanı geldi - ama daha da önemlisi, gerçek seni daha fazla göstermeye başlaman gerekiyor. Aksi halde, başkaları gerçek seni nasıl tanıyabilir?

Neyse ki, yılın çoğunda Yay burcundaki Jüpiter ile paylaşmaya istekli olacaksınız… ve iki Venüs-Jüpiter kavuşumu (22 Ocak ve 24 Kasım) istekli bir izleyici kitlesi bulmanı sağlayacak. Sadece gerçeği söylediğinizden emin olun - duymak istediklerini düşündüğünüzü söylemeyin. Jüpiter ile Jüpiter-Neptün balık burcunda kare iken, (13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül), dürüstlük nadir ve kıymetli bir meziyet olmakta.

Biliyoruz ki, Terazi, “insanları memnun etmek” zordur. Kendinizi ikinci plana atmak, ödün vermek gibi eğilimi de vardır. Ama gerçek şu ki, insanların seni sevip sevmeyeceği düşünme, Endişelenme. Endişelenmeyi bıraktığın an sadece seni sen olduğun için sevecek kişileri bulman çok daha kolay olacaktır.

Bu arada, kendi değerinizi bilmenin, farkına varmanın keyfini sürebilirsiniz. Oğlak burcundaki üç tutulma (5 Ocak ve 25 Aralık'ta güneş, 16 Temmuz'da ay), çok ihtiyaç duyulan duygusal bir rahatlama sağlar ve daha sağlam duygusal temel atmanıza yardımcı olur. Sosyal medya kullanımına ve oradaki ilişkilerinize dikkat edin.

Aşk Hayatı

Keyifli Terazi… Havanı kaybetmeniz için çok şey gerekir.

Ancak 2019'un başında Koç'taki hem Mars hem de Uranüs ile, sabrınız zayıflıyor; özellikle de eylemlerinin seni nasıl etkilediğini umursamayan sevdiklerinizle. 12 Şubat'a kadar, Mars ve Uranüs etkisiyle. Kendinize nasıl davranılmasını istediğiniz konusunda karşınıza net olun. Kırmızı çizgilerinizi vurgulayın.

Bu yıl aşkı arıyorsanız, platonik arkadaşlıklar için ayırdığınız zaman yerine gerçek bir buluşma deneyin. Zaten bir ilişkiniz varsa, birbirinize daha fazla zaman ayırın.

6 Mart’ta Uranüs boğa burcuna giriyor. Orada geçireceği 7 yıl boyunca aşk/cinsel hayatınızda statükoyu kırmanıza yardımcı olacak. Geçmişte sizin için sadece fiziksel beğeni yeterli iken artık daha fazlasını arzulayacaksınız. Eşinizle daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Ne yaparsan yap, ancak sakın herkesi çantada keklik gibi görme. İnsanları anladığını çözdüğünü düşünebilirsini ancak, Nisan ve Mayıs arasındaki uyanış, seni şaşırtabilir. Aşk hayatında sakın bu hataya düşme, insanlara layık oldukları değeri vermekten çekinme.

Ekim ve Kasım aylarında, kıskançlık ve sahiplik duygusu, zayıf ilişkilerde sorunlar yaratabilir. Karşınızdakine telafisi olmayacak sözler söylemeden önce, konuyu iyice araştırın ve öyle harekete geçin. Biraz sakinleşmek telafisi olmayacak durumlardan kaçınmanıza yardım edecektir.

Kariyer

Para senin için her şey demek değil, işini seviyorsun ancak gene de maddi ve manevi ödüller senin için önemlidir.

Bu baharda iki ay boyunca Balık'taki Merkür ile (10 Şubat-16 Nisan) iş yaşantınızda ciddi bir arayışa gidebilirsiniz. Neptün tüm yıl boyunca Balık burcunda ve Jüpiter ile kareleri (13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül) “hayalinizdeki iş” ile mevcut işiniz arasındaki taban tabana zıtlığı ortaya çıkarabilir. Ancak, günün sonunda, her işin sevmediğiniz bir yönü olacaktır. Bu nedenle, gerçekten daha iyi bir yere/konuma sahip olmadıkça, işinizden ayrılmayın.

Yeni bir yol seçerseniz, 2 Temmuz'daki güneş tutulması ilk adımlar için harika bir zamandır. Yine de, bu yaz ileriye doğru atılan her adım için, iki adım geri attığınızı hissedebilirsiniz.

Kariyer hedefleriniz ve ailesel sorumluluklarınız... Ortada bir çok konu var. Yükünüzü hafifletmenin yollarını arayın. Bazı sorumluluklarınızı aile içerisinde dağıtın. Unutmayın ki sizin başarınız tüm ailenin başarısı olacaktır.

19-31 Temmuz Merkür Gerilemesini, yıl boyunca kariyerinizde yapmış olduğunuz ilerlemeyi gözden geçirmekte kullanabilirsiniz. Fakat kendinize karşı nazik olun. En iyisini yapmaya çalışıyorsunuz.

İrade ve beceri sizin en büyük değerlerinizdir. Merkür’ün sonbaharda Akrep'te fazladan harcadığı zaman(3 Ekim-9 Aralık),bu değerlerinizi çokça kullanma şansınız olacak. Boğa burcunun karşısındaki Uranüs eski, güvenilir kaynaklarda kesintiye yol açacak olsa da, merak etme. Kendi kaynaklarını yeniden yaratman seni güçlendirecek.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Terazi Burcu 2019 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap