Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2019

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2019 - YAY BURCU 2019

                     

2019 YILINDA YAY BURCUNU NELER BEKLİYOR?

yay_burcu_2019

YAY BURCU (22 Kasım—21 Aralık)

Genel Bakış

Yay, kesin olan bir şey var ki, hayattan zevk alıyorsun. Jüpiter'in 2019’un çoğunu senin burcunda harcıyor olmasıyla, bu yılda keyifli zamanlar seni bekliyor.

Yönetici gezegenin Jupiter, içinde bulunduğu burca en iyisini en kötüsünü getirir. Venüs ile olan iki birleşimi sayesinde (22 Ocak ve 24 Kasım), tipik Yay tarzınızla, pozitifleri oynayacağınız bir dönem: iyimserlik, coşku, açık fikirlilik, dürüstlük ve macera duygusu!

Balık burcunda Neptün ile Jupiter karesinin (13 Ocak, 16 Haziran, 21 Eylül), bazı yan etkileri olabilir. Bu etkileşim sizi biraz negatif düşünmeye ve bazı olayları çok kafanıza takmanıza neden olabilir. Kendinizi olduğunuz gibi sevmeye çalışın.

Yetiştirilmemizin kendimizi nasıl gördüğümüz üzerinde büyük etkisi vardır. Fakat sizin için, aile ya da “olması gerektiği” şeklindeki kültürel beklentiler artık geçerli olmayabilir. Merkür’ün Balık burcunda kaldığı uzun süre boyunca bu değerleri düşünmek için bolca vaktiniz olacak (10 Şubat-16 Nisan, 5-28 Mart tarihli gerileme)

Sen gerçekte kimsin? Cevap vermek kolay değil. - ama Merkür, Akrep'te (3 Ekim - 9 Ekim, 31 Ekim - 20 Kasım) fazladan zaman harcıyor. Bu tarz soruların cevabı senin içindedir. Bu dönemde güvendiğiniz biriyle konuşmak çok yardımcı olabilir!

Bu yıl aynı zamanda spor yapman gerekecek. Burcunuzdaki Jüpiter ve Boğadaki Uranüs ile, bu yıl aşırıya kaçma eğilimi, kilo alımı, hastalık veya yaralanma gibi istenmeyen sağlık sürprizlerini beraberinde getirebilir - bu nedenle vücudunuz için zindeliğinizi koruyan sağlıklı rutinler kurmaya çalışın. Spor bir hayat tarzınız olsun.

Aşk Hayatı

Bu yıl kendini gerçekten hissediyorsun. Burcundaki iki Venüs-Jüpiter kavşağıyla (22 Ocak ve 24 Kasım), diğerleri de öyle!

Özgüvenin tam ancak özgüvenli olmak ile kaba olmak arasında ince bir çizgi olduğunu unutma. Özgüvenini biraz fazla ileri götürmen mümkün. Özellikle 2019'un ilk haftalarında ağresif Mars’ın etkisiyle ne istediğini tam olarak bilsen de unutma, bazen iyi şeyler bekleyenlere gelir.

Aşk tanrıçası Venüs, 20 Nisan-15 Mayıs tarihleri ​​arasında Koç burcunda olacak. Aşk hayatın için büyük fırsatlar olabilir. Şimdilik sadece karşınızdakini tanımaya çalışın.  Uzun soluklu eşleşmeler olabilir.

Entellektüel olarak kendine denk birini aradığını biliyorum. Ancak kriterlerin baya uzun. Bu yaz, ikizler burcundaki Venüs transiti (8 Haziran- 3 Temmuz) esnasında olası buluşmalar gerçekleşebilir. Aşırı ilgili davranabilirsiniz, konuştuğunuz konuların karşı tarafın ilgisini çektiğinden emin olun.

Neptün’ün empati ve şefkatini kendi duygularınızı, arzularınızı ve gereksinimlerinizi dayatmak yerine, karşı tarafın hislerine öncelik vermekte kullanın.

Yengeç’teki kuzey düğümü ile duyarlı olmak mutlak bir zorunluluktur - ve destekleyici, besleyici ilişkiler kişisel gelişim için büyük fırsatlar sağlar. Senin gibi özgür bir ruh için başkasının seninle ilgilenmesine izin vermek korkutucu olabilir. Fakat bağımsızlığını kaybetme konusunda fazla endişelenme, asla kalbinin arzusundan daha azına razı olmak zorunda değilsin!

Kariyer

Sen haftasonu savaşcısısın. Ancak konu haftaiçi 8.30-17.30 çalışmaya geldi mi ? Çok savaşcı ruha sahip olduğunu söyleyemeyeceğim.

Ne yazık ki, Uranüs'ün 6 Mart'taki iş evinize çarpmasıyla (ve 2026'ya kadar orada kalıyor), değişim kaçınılmaz… ve çoğu zaman tahmin edilemez. Ya onunla beraber olursun ya da ona karşı çalışabilirsin. Bu sene çalışmaya odaklanman kaçınılmaz.

30 Ağustos'taki yeni ay, yeni bir iş girişiminin tohumlarını atmak için mükemmel bir zaman.

Vizyonun olduğunu biliyoruz, ama aynı zamanda bir planın olması gerek. Ayrıntıları çözmek, bir sürüklenme hissi uyandırabilir, ancak sürece güvenmeye ve zevk almaya çalışın. Gelecekteki başarı için temel atma, her seferinde bir tuğla döşeme olarak düşünün.

Plüton hala Oğlak burcunda, sizi derinlemesine irdelemeye ve mümkün olduğunca becerikli olmaya zorluyor. Bu yıl maddi sıkıntı veya kısıtlamalar yaşarsanız, onları eninde sonunda sizi daha güçlü bir konuma sokan öğrenme fırsatları olarak kabul edin.

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Yay Burcu 2019 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap