Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap  
 

astroloji

Ana Sayfa
Astroloji Nedir?
Burçlar ve Özellikleri
Yükselen Burç Bulma
Burç Uyumları
Yıldızlar
Elementler
Evler
Kadınlara Özel
Erkeklere Özel
Ünlülerin Burçları
Çin Astrolojisi
Hint Astrolojisi
Doğum Haritası
Gezegen Konumları
Burçlar 2019

Fallar

Tarot Falı
Renk Falı
Ağaç Falı
Sayı Falı
El Falına Bak
Kahve Falı
Çiçek Falı
İsim Falı
İskambil Falı
Aşk Falı
Rüya Tabirleri

    Astroloji Sosyal

 
 
 

E-Posta Adresleri     

Reklam vermek ;      reklam@astroloji.org    

Soru ve Öneriler;        genel@astroloji.org      

 

BURÇLAR 2019 - YENGEÇ BURCU 2019

                     

2019 YILINDA YENGEÇ BURCUNU NELER BEKLİYOR?

yengec_burcu_2019

Yengeç BURCU (22 Haziran—22 Temmuz)

Genel Bakış

Sevgili Yengeç, çevrende seni seven bir çok arkadaşın var. Onlar da seni onları sevdiğin gibi sevse de bu yıl kendine odaklanmanın vakti geldi.

Kuzey düğümü burcundayken, kendinle ilgilenmen bireysel gelişimin için çok önemli. Özellikle 2 Temmuz’da gerçekleşecek Güneş tutulması sırasında. Kendine kendin için ne yapabileceğini sor.

Sadece ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağınıza dair bilinçli olun. Bazı yaklaşımlar diğerlerinden daha iyi sonuç verir. 14-19 Haziran tarihleri arasında, burcunuzdaki bir Merkür-Mars kesişimi, Oğlak'taki gerileyen Satürn ve Pluto'ya karşı duruyor. Bu dönemde doğrudan iletişimi mutlak bir zorunluluk haline getiriyor.

Kuracağınız iletişimlerde yan yollara sapmayı unutun. Dolaylı olmayın. Bir şey söylemek istiyorsan direk söyle. Net ve dürüst ol. Özellikle de Merkür gerilemesi 19 Temmuz – 11 Ağustos tarihleri arasında burcunu ziyaret ederken.

30 Ağustos’ta başak burcunda gerçekleşecek yeni Ay’la birlikte iletişimde yeni atılımlar mümkün olacak. Bu, tam olarak doğru kelimeleri seçmenize ve sosyal etkileşimler konusunda daha gerçekçi ve pragmatik (daha az duygusal) olmanıza yardımcı olur. Zihinsel ve duygusal karmaşayı geçmişten uzaklaştırmak, her türlü ilişkide ileriye dönük yeni bir yol görmenize yardımcı olabilir.

Başak’ta geçekleşen yeni ay  ayrıca, yılın en önemli astrolojik olaylarından birini harekete geçirir: 21 Eylül'deki üçüncü ve son kez Jüpiter-Neptün kare. Bu, seni hiç kimsenin mükemmel olmadığını kabul etmek için zorlar. Kendinin bile...

Bu yıl kendini (ve diğerlerini) olduğunu sandığın gibi değil, oldukları gibi sevmeyi öğreniyorsun. Bu bile genel sağlık ve mutluluğun için çok büyük bir fark yaratabilir.

Aşk Hayatı

Aşk şaka değil. Güney düğümü ve 2019 yılı boyunca Satürn ve Plüton karşı burcunda konumlandığı için aşk hayatın daha ciddi bir hal alacak.

Oğlak burcundaki bu ağır toplar, kişisel sorumluluk ve ilişkilerde hesap verebilirliğin önemini vurguluyor. İşler ters gittiğinde, suç eşininmiş gibi davranmak daha kolay olabilir, ancak durum nadiren bu kadar basit olur. Sorumluluktan kaçınılması, aynı hataları tekrarlayarak sıkışıp kalmanızı sağlar. Bunun için kimi zaman var ki?

Bu yıl Oğlak'ta iki güneş tutulmasıyla (5 Ocak ve 25 Aralık) yeniden başlamaya ve tazelenmeye hazırsın.  Ancak şu anki ilişkinizde ilerlemeden veya hayatınıza yenisini almadan önce, eski defterlere bir bakın. Geçmiş ilişkilerden çözülmeyen sorunlar seni bırakmıyorsa, 16 Temmuz Ay tutulması, duygusal kurtuluş, kapanma ve iyileşme için fırsatlar sunar.

Sonbahara kadar, hak ettiğiniz sağlıklı, mutlu ilişkiyi kurmak için daha iyi bir alanda olacaksın. Ancak mutlu çiftler bile bazen kavga eder, bu yüzden çatışmalar olursa - Satürn ve Plüton terazi burcunda kare yaparken sorunların karşılıklı sevgi ve saygı ile çözülmesini sağlayın. Neyse ki, yay burcunda seksi Jüpiter var. Açık fikirli olun, mizah duygusu ve neyin mümkün olduğu konusunda iyimser bir tutum sergileyin.

Heyecan verici yeni bağlantılar yılın ilerleyen zamanlarında ihtimal dahilinde, Merkür'ün Akrep'te iki aydan fazla harcaması (3 Ekim - 9 Aralık, 31 Ekim - 20 Kasım tarihlerinde gerileme). Akrep'teki Merkür ve diğer gezegenler (Venüs, Güneş ve Mars) Boğa burcunda Uranüs'e ve Balık burcunda bulunan Neptün'e karşı çıkacak ve sana yeni insanlarla alışılmadık veya beklenmedik şekillerde tanışma fikrini aşılayacaktır.

Yeni bir randevu programı indirin ve dışarı çıkın. Dünyayı kendi başınıza keşfedin. Kesin olan bir şey var, Yengeç... 2019'da aşkı bulmak istiyorsan, kabuğundan çıkmalısın!

Kariyer

Yengeç, sevdiğin işi yap, senin için, asla bir gün bile çalışmaz derler.  Kısmen, 2019’da geçerli - Yay’daki Jüpiter’le beraber işini zevkle karıştırıyorsun!

Bu yıl iş yükün biraz daha ağır olabilir. Ancak iş tatmindeki artış bunca yorgunluğa değmesine yardımcı olur.

Yine de, bu yıl üç Jüpiter-Neptün karesiyle (13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül) işiniz için çok idealist olmamaya çalışın. Ne de olsa, işinizi sevmek önemli bile olsa,aynı zamanda para da bu emeğin bir karşılığı! İki Venüs-Jüpiter karşılaşması (22 Ocak ve 24 Kasım), kendine güvendiğiniz sürece ödüller sunar.

21 Ocak'taki Ay tutulması, alçakgönüllülüğü salıvermenize ve gerçekten hak ettiğiniz şeyi istemek için cesaret bulmanıza yardımcı olur. Merkür’ün Aslan’a yaptığı iki baskının (26 Haziran-19 Temmuz ve 11-29 Ağustos tarihleri arasında) bol miktarda fırsat sunması gerekiyor. Ancak anınızı dikkatlice seçin. Başarılarınızı gözden geçirmek ve ikna edici bir durum oluşturmak için Merkür’ün 7-31 Temmuz’daki gerilemesini kullanın.

Uranüs'ün 6 Mart'ta Boğa'ya girmesiyle başlayan heyecan verici yeni bir aktivizm ve innovasyon dönemi başlıyor. Bu yıl seninle benzer düşünen insanlara ulaşın ve yeni ağlar ve iş ortaklıkları, iş arkadaşlıkları kurmak için ilk adımları atın. Önümüzdeki yedi yıl boyunca kariyerinde gerçekleşecek olan değişiklikleri yönlendirmene yardımcı olması için onlara ihtiyacın olacak!

Mutlu bir yıl dileğiyle...

 

 
 

astroloji Rüya Tabirleri

ruya tabirleri Rüyada görülen  nesnelerin anlamını merak ederiz. Bütün nesnelerin anlamını öğrenin.

astrolojiEl Falı

el falı Elleriniz hayatınızın hakkında önemli bilgiler verir. Eline bak falını öğrenin.

 astroloji Kahve Falı

kahve falı Kahve falınızı başkasına baktır maya paydos. Kahve falınıza siz bakın.
 astroloji Fallar Ana Sayfa
fallar Tarot, iskambil, zar kahve, el falı ve diğerleri fallar bölümümüzde!
 astroloji Yükselen Burcunuz
yükselen burç Yükselen burcunuz asil burcunuzdur. Yükselen burcunuzu öğrenin.

Webmasterlar İçin

 

Websitenize bloğunuza ücretsiz günlük fal sistemini Tıklayın

 

-"Yengeç Burcu 2019 yorumları Astroloji.org "                    

 Sık kullanılanlara ekle |  Anasayfan yap